Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Estrela vs Malmö

Estrela vs Malmö Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Estrela vs Malmö: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Estrela Estrela Γηπεδούχος
Malmö Malmö Φιλοξενούμενος
Estrela
39.2
Ι Η Η Η Η Η Ν Η Ι Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Malmö
39.9
Η Η Ν Η Ν Ν Ι Η Η Η

Κερδισμένες Κατηγορίες

3

Estrela

3

Ισοπαλία

9

Malmö

Ραντάρ Απόδοσης

Estrela
Malmö

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
10%

1Ν, 3Ι, 6Η

30%

3Ν, 1Ι, 6Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.0

10 / 10 αγώνες

1.4

14 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.3

13 / 10 αγώνες

1.6

16 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
-3

-3

-2

-2

Ανέπαφη Εστία
30%

3 / 10 αγώνες

20%

2 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
50%

5 / 10 αγώνες

60%

6 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
40%

4 / 10 αγώνες

70%

7 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
Rodrigo Pinho (3 γκολ)
S. Hakšabanović (3 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 5 / 2ο Ημίχρονο: 5
1ο Ημίχρονο: 7 / 2ο Ημίχρονο: 7
Νίκες Εντός
20%

1Ν / 5 αγώνες

25%

1Ν / 4 αγώνες

Νίκες Εκτός
0%

0Ν / 5 αγώνες

33%

2Ν / 6 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
53.1

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 79.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 61.5

45.2

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 60.5, Ποιότητα Αντιπάλου: 60.1

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 1 αγώνες

0%

0Ν / 3 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.0

Πραγματικά: 1.0 | Διαφ: 0.0

1.44

Πραγματικά: 1.4 | Διαφ: -0.04

Προσαρμοσμένη Δύναμη
39.2

Επίθεση: 34.4, Άμυνα: 58.4, Φόρμα: 10.3

39.9

Επίθεση: 44.4, Άμυνα: 44.4, Φόρμα: 28.6

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

2

0-15'

1

16-30'

3
2

31-45'

3
2

46-60'

2
2

61-75'

2
2

76-90+'

3
Estrela
Malmö
Estrela

Ανάλυση Δύναμης

39.2

Συνολικά

Επίθεση 34.4
Άμυνα 58.4
Φόρμα 10.3
Σταθερότητα 74.8
Malmö

Ανάλυση Δύναμης

39.9

Συνολικά

Επίθεση 44.4
Άμυνα 44.4
Φόρμα 28.6
Σταθερότητα 46.0

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

79.0 vs 60.5

Ποιότητα Αντιπάλου

61.5 vs 60.1

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Estrela logo Estrela
Ι
Famalicão (69%)
Η
Moreirense (55%)
Η
Porto (69%)
Η
Arouca (62%)
Η
Sporting (70%)
Η
Nacional (57%)
Ν
Casa Pia (48%)
Η
Rio Ave (66%)
Malmö logo Malmö
Η
Häcken (58%)
Η
Mjällby (54%)
Ν
AIK (49%)
Η
Sirius (65%)
Ν
Djurgården (59%)
Ν
GAIS (47%)
Ι
Örgryte (41%)
Η
Genk (70%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Famalicão Ε
0 - 0 Ι
69%
Moreirense Ε
2 - 3 Η
55%
Porto Ε
1 - 2 Η
69%
Arouca Ε
0 - 1 Η
62%
Sporting Ε
0 - 1 Η
70%
Nacional Ε
0 - 2 Η
57%
Casa Pia Ε
4 - 0 Ν
48%
Rio Ave Ε
1 - 2 Η
66%
Gil Vicente Ε
2 - 2 Ι
55%
AVS Ε
0 - 0 Ι
64%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Häcken Ε
2 - 3 Η
58%
Mjällby Ε
2 - 3 Η
54%
AIK Ε
1 - 0 Ν
49%
Sirius Ε
2 - 3 Η
65%
Djurgården Ε
1 - 0 Ν
59%
GAIS Ε
3 - 1 Ν
47%
Örgryte Ε
1 - 1 Ι
41%
Genk Ε
1 - 2 Η
70%
Red Star Ε
0 - 1 Η
81%
Porto Ε
1 - 2 Η
77%

Ανάλυση AI

Αυτή είναι μια συναρπαστική αναμέτρηση μεταξύ δύο ισοδύναμων ομάδων. Οι ακατέργαστοι αριθμοί λένε μια ιστορία, αλλά η ανάλυση ποιότητας αντιπάλων προσθέτει κρίσιμο πλαίσιο.

Και οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν παρόμοια επίπεδα αντίπαλων (SoS: 53.1 vs 45.2), καθιστώντας τα ακατέργαστα στατιστικά αξιόπιστη βάση σύγκρισης.

Η Malmö έχει το επιθετικό πλεονέκτημα με 1.4 γκολ ανά αγώνα έναντι 1.0 της Estrela.

Η Estrela έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 1.3 ανά αγώνα έναντι 1.6 της Malmö.

Η Malmö δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 0 από 3 αγώνες.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.6 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Αυτό είναι γνήσιο κορώνα-γράμματα. Και οι δύο ομάδες είναι αξιοσημείωτα ισοδύναμες σε όλους τους δείκτες.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Estrela

Estrela

VS
Malmö

Malmö

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα