Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Roma vs Estrela

Roma vs Estrela Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Roma vs Estrela: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Roma Roma Γηπεδούχος
Estrela Estrela Φιλοξενούμενος
Roma
59.0
Ν Ν Ν Ι Ν Η Ν Η Η Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Estrela
39.2
Ι Η Η Η Η Η Ν Η Ι Ι

Κερδισμένες Κατηγορίες

12

Roma

2

Ισοπαλία

1

Estrela

Ραντάρ Απόδοσης

Roma
Estrela

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
50%

5Ν, 2Ι, 3Η

10%

1Ν, 3Ι, 6Η

Γκολ ανά Αγώνα
2.1

21 / 10 αγώνες

1.0

10 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.5

15 / 10 αγώνες

1.3

13 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+6

+6

-3

-3

Ανέπαφη Εστία
40%

4 / 10 αγώνες

30%

3 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
60%

6 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
60%

6 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
D. Malen (8 γκολ)
Rodrigo Pinho (3 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 12 / 2ο Ημίχρονο: 9
1ο Ημίχρονο: 5 / 2ο Ημίχρονο: 5
Νίκες Εντός
60%

3Ν / 5 αγώνες

20%

1Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
40%

2Ν / 5 αγώνες

0%

0Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
57.5

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 89.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 62.5

53.1

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 79.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 61.5

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 2 αγώνες

0%

0Ν / 1 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
2.67

Πραγματικά: 2.1 | Διαφ: -0.57

1.0

Πραγματικά: 1.0 | Διαφ: 0.0

Προσαρμοσμένη Δύναμη
59.0

Επίθεση: 75.2, Άμυνα: 53.8, Φόρμα: 53.8

39.2

Επίθεση: 34.4, Άμυνα: 58.4, Φόρμα: 10.3

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

4

0-15'

2
2

16-30'

5

31-45'

2
4

46-60'

2
3

61-75'

2
3

76-90+'

2
Roma
Estrela
Roma

Ανάλυση Δύναμης

59.0

Συνολικά

Επίθεση 75.2
Άμυνα 53.8
Φόρμα 53.8
Σταθερότητα 45.7
Estrela

Ανάλυση Δύναμης

39.2

Συνολικά

Επίθεση 34.4
Άμυνα 58.4
Φόρμα 10.3
Σταθερότητα 74.8

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

89.0 vs 79.0

Ποιότητα Αντιπάλου

62.5 vs 61.5

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Roma logo Roma
Ν
Parma (62%)
Ν
Fiorentina (66%)
Ν
Bologna (63%)
Ι
Atalanta (64%)
Ν
Pisa (40%)
Η
Inter Milan (84%)
Ν
Lecce (53%)
Η
Bologna (56%)
Estrela logo Estrela
Ι
Famalicão (69%)
Η
Moreirense (55%)
Η
Porto (69%)
Η
Arouca (62%)
Η
Sporting (70%)
Η
Nacional (57%)
Ν
Casa Pia (48%)
Η
Rio Ave (66%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Parma Ε
3 - 2 Ν
62%
Fiorentina Ε
4 - 0 Ν
66%
Bologna Ε
2 - 0 Ν
63%
Atalanta Ε
1 - 1 Ι
64%
Pisa Ε
3 - 0 Ν
40%
Inter Milan Ε
2 - 5 Η
84%
Lecce Ε
1 - 0 Ν
53%
Bologna Ε
3 - 4 Η
56%
Como Ε
1 - 2 Η
76%
Bologna Ε
1 - 1 Ι
61%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Famalicão Ε
0 - 0 Ι
69%
Moreirense Ε
2 - 3 Η
55%
Porto Ε
1 - 2 Η
69%
Arouca Ε
0 - 1 Η
62%
Sporting Ε
0 - 1 Η
70%
Nacional Ε
0 - 2 Η
57%
Casa Pia Ε
4 - 0 Ν
48%
Rio Ave Ε
1 - 2 Η
66%
Gil Vicente Ε
2 - 2 Ι
55%
AVS Ε
0 - 0 Ι
64%

Ανάλυση AI

Κοιτώντας τα ακατέργαστα στατιστικά, και οι δύο ομάδες φαίνονται σε φόρμα, αλλά η εφαρμογή του φίλτρου δυσκολίας προγράμματος αποκαλύπτει μια πολύ πιο ξεκάθαρη εικόνα.

Και οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν παρόμοια επίπεδα αντίπαλων (SoS: 57.5 vs 53.1), καθιστώντας τα ακατέργαστα στατιστικά αξιόπιστη βάση σύγκρισης.

Η επίθεση της Roma είναι σε άλλο επίπεδο, με μέσο όρο 2.1 γκολ ανά αγώνα και τον D. Malen να ηγείται με 8 γκολ. Η Estrela σκοράρει μόνο 1.0 ανά αγώνα.

Και οι δύο άμυνες είναι συγκρίσιμες, με Roma να δέχεται 1.5 και Estrela να δέχεται 1.3 ανά αγώνα.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.9 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — δυνατό.

Η Roma αναδεικνύεται ως φαβορί. Με ισχυρότερη συνολική βαθμολογία (59.0 vs 39.2), θα πρέπει να ελέγξει το παιχνίδι. Ωστόσο, το ποδόσφαιρο πάντα κρύβει εκπλήξεις.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Roma

Roma

VS
Estrela

Estrela

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα