Siirry sisältöön
Vertaa Club Brugge vs Inter Milan

Club Brugge vs Inter Milan Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Club Brugge vs Inter Milan: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Club Brugge Club Brugge Kotijoukkue
Inter Milan Inter Milan Vierasjoukkue
Club Brugge
80.2
V V V V H V V V V T

Viimeiset 10 Ottelua

Inter Milan
78.9
V V T V V V V T T H

Voitetut Kategoriat

8

Club Brugge

3

Tasapeli

4

Inter Milan

Suoritusradar

Club Brugge
Inter Milan

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
80%

8V, 1T, 1H

60%

6V, 3T, 1H

Maaleja / Ottelu
2.8

28 / 10 ottelua

2.4

24 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Maaliero
+17

+17

+12

+12

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
80%

8 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
80%

8 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
N. Tresoldi (6 maalia)
M. Thuram (6 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 14 / 2. Puoliaika: 14
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 15
Kotivoitto
80%

4V / 5 ottelua

80%

4V / 5 ottelua

Vierasvoitto
80%

4V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
53.1

Sarjan Vaikeus: 59.5, Vastustajan Laatu: 48.9

72.3

Sarjan Vaikeus: 85.5, Vastustajan Laatu: 65.9

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.73

Todellinen: 2.8 | Ero: +0.07

3.22

Todellinen: 2.4 | Ero: -0.82

Korjattu Vahvuus
80.2

Hyökkäys: 96.2, Puolustus: 65.3, Vire: 82.5

78.9

Hyökkäys: 97.8, Puolustus: 73.4, Vire: 73.4

Maalien Ajoitusanalyysi

8

0-15'

3
2

16-30'

2
4

31-45'

1
6

46-60'

9
2

61-75'

4
6

76-90+'

5
Club Brugge
Inter Milan
Club Brugge

Vahvuusanalyysi

80.2

Kokonais

Hyökkäys 96.2
Puolustus 65.3
Vire 82.5
Tasaisuus 68.5
Inter Milan

Vahvuusanalyysi

78.9

Kokonais

Hyökkäys 97.8
Puolustus 73.4
Vire 73.4
Tasaisuus 61.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

59.5 vs 85.5

Vastustajan Laatu

48.9 vs 65.9

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 60%
Club Brugge logo Club Brugge
V
Sint-Truiden (44%)
V
Anderlecht (40%)
V
Gent (51%)
V
Mechelen (29%)
H
R. Union SG (69%)
V
Sint-Truiden (60%)
V
Anderlecht (47%)
V
Mechelen (40%)
Inter Milan logo Inter Milan
V
Lazio (76%)
V
Parma (57%)
T
Torino (74%)
V
Como (53%)
V
Cagliari (53%)
V
Como (76%)
V
Roma (70%)
T
Fiorentina (71%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Sint-Truiden K
2 - 0 V
44%
Anderlecht V
3 - 1 V
40%
Gent V
2 - 0 V
51%
Mechelen K
6 - 1 V
29%
R. Union SG V
1 - 2 H
69%
Sint-Truiden V
2 - 1 V
60%
Anderlecht K
4 - 2 V
47%
Mechelen K
4 - 1 V
40%
Westerlo V
2 - 1 V
62%
Anderlecht K
2 - 2 T
47%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Lazio V
3 - 0 V
76%
Parma K
2 - 0 V
57%
Torino V
2 - 2 T
74%
Como K
3 - 2 V
53%
Cagliari K
3 - 0 V
53%
Como V
4 - 3 V
76%
Roma K
5 - 2 V
70%
Fiorentina V
1 - 1 T
71%
Atalanta K
1 - 1 T
64%
AC Milan V
0 - 1 H
65%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Inter Milan on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 72.3) verrattuna Club Bruggeiin (SoS: 53.1). Tämä tarkoittaa, että Inter Milanin tilastot painavat enemmän.

Club Bruggeilla on hyökkäysetu 2.8 maalilla per ottelu verrattuna Inter Milanin 2.4:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Club Brugge päästää 1.1 ja Inter Milan 1.2 per ottelu.

Club Brugge ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Inter Milan on todistanut arvonsa eliittivastustajia vastaan, voittaen 3 ottelua 5:sta.

Kotietu suosii Inter Milania, 80%:n kotivoittoprosentilla.

Club Brugge on vahva vierasjoukkue 80%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.8 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Club Brugge

Club Brugge

VS
Inter Milan

Inter Milan

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää