Siirry sisältöön
Vertaa Estoril vs Atlético

Estoril vs Atlético Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Estoril vs Atlético: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Estoril Estoril Kotijoukkue
Atlético Atlético Vierasjoukkue
Estoril
34.5
T T H H H H H V T H

Viimeiset 10 Ottelua

Atlético
48.1
V H H V T V H T H H

Voitetut Kategoriat

1

Estoril

3

Tasapeli

11

Atlético

Suoritusradar

Estoril
Atlético

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
10%

1V, 3T, 6H

30%

3V, 2T, 5H

Maaleja / Ottelu
0.7

7 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

1.5

15 / 10 ottelua

Maaliero
-8

-8

-1

-1

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
Y. Begraoui (3 maalia)
A. Sørloth (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 3
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 8
Kotivoitto
0%

0V / 4 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
53.6

Sarjan Vaikeus: 79.0, Vastustajan Laatu: 62.9

64.8

Sarjan Vaikeus: 89.4, Vastustajan Laatu: 65.2

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.77

Todellinen: 0.7 | Ero: -0.07

1.61

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.21

Korjattu Vahvuus
34.5

Hyökkäys: 24.2, Puolustus: 51.8, Vire: 10.4

48.1

Hyökkäys: 53.6, Puolustus: 57.4, Vire: 34.4

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

2
1

16-30'

1
1

31-45'

3
1

46-60'

3

61-75'

2
2

76-90+'

3
Estoril
Atlético
Estoril

Vahvuusanalyysi

34.5

Kokonais

Hyökkäys 24.2
Puolustus 51.8
Vire 10.4
Tasaisuus 74.8
Atlético

Vahvuusanalyysi

48.1

Kokonais

Hyökkäys 53.6
Puolustus 57.4
Vire 34.4
Tasaisuus 49.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

79.0 vs 89.4

Vastustajan Laatu

62.9 vs 65.2

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 25%
Estoril logo Estoril
T
Alverca (64%)
T
Braga (69%)
H
Famalicão (69%)
H
Moreirense (55%)
H
Porto (69%)
H
Arouca (62%)
H
Rio Ave (61%)
V
Nacional (57%)
Atlético logo Atlético
V
Osasuna (63%)
H
Celta Vigo (54%)
H
Arsenal (77%)
V
Valencia (72%)
T
Arsenal (72%)
V
Athletic (55%)
H
Elche (66%)
T
Real Sociedad (42%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Alverca V
1 - 1 T
64%
Braga V
1 - 1 T
69%
Famalicão K
0 - 1 H
69%
Moreirense V
0 - 1 H
55%
Porto K
1 - 3 H
69%
Arouca V
2 - 3 H
62%
Rio Ave K
1 - 2 H
61%
Nacional V
1 - 0 V
57%
Casa Pia K
0 - 0 T
48%
Sporting V
0 - 3 H
75%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Osasuna V
2 - 1 V
63%
Celta Vigo K
0 - 1 H
54%
Arsenal V
0 - 1 H
77%
Valencia V
2 - 0 V
72%
Arsenal K
1 - 1 T
72%
Athletic K
3 - 2 V
55%
Elche V
2 - 3 H
66%
Real Sociedad K
2 - 2 T
42%
Barcelona K
1 - 2 H
88%
Sevilla V
1 - 2 H
63%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Atlético on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 64.8) verrattuna Estoriliin (SoS: 53.6). Tämä tarkoittaa, että Atléticoin tilastot painavat enemmän.

Atléticoilla on hyökkäysetu 1.4 maalilla per ottelu verrattuna Estorilin 0.7:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Estoril päästää 1.5 ja Atlético 1.5 per ottelu.

Atlético on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 4:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Atléticoilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 13.6 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Estoril

Estoril

VS
Atlético

Atlético

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää