Sari la conținut
Compară Estoril vs Atlético

Estoril vs Atlético Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Estoril vs Atlético: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Estoril Estoril Echipa Gazdă
Atlético Atlético Echipa Oaspete
Estoril
34.5
E E Î Î Î Î Î V E Î

Ultimele 10 Meciuri

Atlético
48.1
V Î Î V E V Î E Î Î

Categorii Câștigate

1

Estoril

3

Egal

11

Atlético

Radar de Performanță

Estoril
Atlético

Comparație Statistică

Procent Victorii
10%

1V, 3E, 6Î

30%

3V, 2E, 5Î

Goluri pe Meci
0.7

7 / 10 meciuri

1.4

14 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.5

15 / 10 meciuri

1.5

15 / 10 meciuri

Golaveraj
-8

-8

-1

-1

Poartă Neînvinsă
20%

2 / 10 meciuri

10%

1 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
40%

4 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Ambele Marchează
50%

5 / 10 meciuri

70%

7 / 10 meciuri

Golgeter
Y. Begraoui (3 goluri)
A. Sørloth (3 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 4 / Repriza 2: 3
Repriza 1: 6 / Repriza 2: 8
Victorii Acasă
0%

0V / 4 meciuri

20%

1V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
17%

1V / 6 meciuri

40%

2V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
53.6

Dificultatea Ligii: 79.0, Calitatea Adversarului: 62.9

64.8

Dificultatea Ligii: 89.4, Calitatea Adversarului: 65.2

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 1 meciuri

25%

1V / 4 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
0.77

Real: 0.7 | Dif: -0.07

1.61

Real: 1.4 | Dif: -0.21

Rating Ajustat
34.5

Atac: 24.2, Apărare: 51.8, Formă: 10.4

48.1

Atac: 53.6, Apărare: 57.4, Formă: 34.4

Analiza Momentului Golurilor

2

0-15'

2
1

16-30'

1
1

31-45'

3
1

46-60'

3

61-75'

2
2

76-90+'

3
Estoril
Atlético
Estoril

Detalii Putere

34.5

Total

Atac 24.2
Apărare 51.8
Formă 10.4
Consistență 74.8
Atlético

Detalii Putere

48.1

Total

Atac 53.6
Apărare 57.4
Formă 34.4
Consistență 49.3

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

79.0 vs 89.4

Calitatea Adversarului

62.9 vs 65.2

Contra Echipelor de Top

0% vs 25%
Estoril logo Estoril
E
Alverca (64%)
E
Braga (69%)
Î
Famalicão (69%)
Î
Moreirense (55%)
Î
Porto (69%)
Î
Arouca (62%)
Î
Rio Ave (61%)
V
Nacional (57%)
Atlético logo Atlético
V
Osasuna (63%)
Î
Celta Vigo (54%)
Î
Arsenal (77%)
V
Valencia (72%)
E
Arsenal (72%)
V
Athletic (55%)
Î
Elche (66%)
E
Real Sociedad (42%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Alverca D
1 - 1 E
64%
Braga D
1 - 1 E
69%
Famalicão A
0 - 1 Î
69%
Moreirense D
0 - 1 Î
55%
Porto A
1 - 3 Î
69%
Arouca D
2 - 3 Î
62%
Rio Ave A
1 - 2 Î
61%
Nacional D
1 - 0 V
57%
Casa Pia A
0 - 0 E
48%
Sporting D
0 - 3 Î
75%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Osasuna D
2 - 1 V
63%
Celta Vigo A
0 - 1 Î
54%
Arsenal D
0 - 1 Î
77%
Valencia D
2 - 0 V
72%
Arsenal A
1 - 1 E
72%
Athletic A
3 - 2 V
55%
Elche D
2 - 3 Î
66%
Real Sociedad A
2 - 2 E
42%
Barcelona A
1 - 2 Î
88%
Sevilla D
1 - 2 Î
63%

Analiză AI

Statisticile indică o direcție clară în acest meci, deși outsiderul nu trebuie subestimat.

Atlético a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 64.8) comparativ cu Estoril (SoS: 53.6). Aceasta înseamnă că statisticile Atlético au o greutate mai mare.

Atlético are avantajul ofensiv cu 1.4 goluri pe meci față de 0.7 ale Estoril.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Estoril primind 1.5 și Atlético primind 1.5 pe meci.

Atlético a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 1 din 4 meciuri.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.5 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Atlético are avantajul conform metricilor ajustate, dar rezultatul nu este predeterminat. Diferența de 13.6 puncte sugerează un meci competitiv.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Estoril

Estoril

VS
Atlético

Atlético

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe