Siirry sisältöön
Vertaa Estrela vs Lille

Estrela vs Lille Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Estrela vs Lille: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Estrela Estrela Kotijoukkue
Lille Lille Vierasjoukkue
Estrela
39.2
T H H H H H V H T T

Viimeiset 10 Ottelua

Lille
72.8
V T V T V V V H V H

Voitetut Kategoriat

2

Estrela

1

Tasapeli

12

Lille

Suoritusradar

Estrela
Lille

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
10%

1V, 3T, 6H

60%

6V, 2T, 2H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.3

13 / 10 ottelua

0.6

6 / 10 ottelua

Maaliero
-3

-3

+8

+8

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
Rodrigo Pinho (3 maalia)
Matías Fernández (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 9
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 5 ottelua

83%

5V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
53.1

Sarjan Vaikeus: 79.0, Vastustajan Laatu: 61.5

75.1

Sarjan Vaikeus: 85.8, Vastustajan Laatu: 68.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

67%

4V / 6 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.0

Todellinen: 1.0 | Ero: 0.0

1.66

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.26

Korjattu Vahvuus
39.2

Hyökkäys: 34.4, Puolustus: 58.4, Vire: 10.3

72.8

Hyökkäys: 58.4, Puolustus: 100, Vire: 75.1

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1

16-30'

3
2

31-45'

1
2

46-60'

6
2

61-75'

1
2

76-90+'

2
Estrela
Lille
Estrela

Vahvuusanalyysi

39.2

Kokonais

Hyökkäys 34.4
Puolustus 58.4
Vire 10.3
Tasaisuus 74.8
Lille

Vahvuusanalyysi

72.8

Kokonais

Hyökkäys 58.4
Puolustus 100
Vire 75.1
Tasaisuus 52.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

79.0 vs 85.8

Vastustajan Laatu

61.5 vs 68.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 67%
Estrela logo Estrela
T
Famalicão (69%)
H
Moreirense (55%)
H
Porto (69%)
H
Arouca (62%)
H
Sporting (70%)
H
Nacional (57%)
V
Casa Pia (48%)
H
Rio Ave (66%)
Lille logo Lille
V
Monaco (77%)
T
Le Havre (53%)
V
Paris FC (77%)
T
Nice (55%)
V
Toulouse (62%)
V
Lens (71%)
V
Marseille (66%)
H
Aston Villa (75%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Famalicão K
0 - 0 T
69%
Moreirense V
2 - 3 H
55%
Porto K
1 - 2 H
69%
Arouca V
0 - 1 H
62%
Sporting K
0 - 1 H
70%
Nacional V
0 - 2 H
57%
Casa Pia K
4 - 0 V
48%
Rio Ave V
1 - 2 H
66%
Gil Vicente K
2 - 2 T
55%
AVS V
0 - 0 T
64%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Monaco V
1 - 0 V
77%
Le Havre K
1 - 1 T
53%
Paris FC V
1 - 0 V
77%
Nice K
0 - 0 T
55%
Toulouse V
4 - 0 V
62%
Lens K
3 - 0 V
71%
Marseille V
2 - 1 V
66%
Aston Villa V
0 - 2 H
75%
Rennes V
2 - 1 V
80%
Aston Villa K
0 - 1 H
70%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Lille on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 75.1) verrattuna Estrelaiin (SoS: 53.1). Tämä tarkoittaa, että Lillein tilastot painavat enemmän.

Lilleilla on hyökkäysetu 1.4 maalilla per ottelu verrattuna Estrelain 1.0:een.

Lilleilla on puolustusetu, päästäen 0.6 per ottelu verrattuna Estrelain 1.3:een.

Lille on todistanut arvonsa eliittivastustajia vastaan, voittaen 4 ottelua 6:sta.

Lille on vahva vierasjoukkue 83%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.1 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — epätodennäköistä.

Kattavan analyysimme perusteella Lille on selkeä suosikki. Ylivoima hyökkäyksessä (58.4), puolustuksessa (100) ja vireessä (75.1) ei jätä epäilyksen sijaa. Estrela tarvitsee poikkeuksellisen suorituksen.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Estrela

Estrela

VS
Lille

Lille

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää