Siirry sisältöön
Vertaa Fortuna vs Anderlecht

Fortuna vs Anderlecht Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Fortuna vs Anderlecht: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Fortuna Fortuna Kotijoukkue
Anderlecht Anderlecht Vierasjoukkue
Fortuna
43.6
V H H T H H V H V V

Viimeiset 10 Ottelua

Anderlecht
34.9
T H H H V V H H H T

Voitetut Kategoriat

11

Fortuna

3

Tasapeli

1

Anderlecht

Suoritusradar

Fortuna
Anderlecht

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 1T, 5H

20%

2V, 2T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.9

19 / 10 ottelua

2.1

21 / 10 ottelua

Maaliero
-4

-4

-7

-7

Nollapeli
0%

0 / 10 ottelua

0%

0 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
80%

8 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
90%

9 / 10 ottelua

80%

8 / 10 ottelua

Maalintekijä
K. Sierhuis (4 maalia)
M. Cvetković (5 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 8 / 2. Puoliaika: 7
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 10
Kotivoitto
33%

2V / 6 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
50%

2V / 4 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
54.1

Sarjan Vaikeus: 80.0, Vastustajan Laatu: 63.1

44.5

Sarjan Vaikeus: 59.5, Vastustajan Laatu: 59.1

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 3 ottelua

0%

0V / 2 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.77

Todellinen: 1.5 | Ero: -0.27

1.41

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.01

Korjattu Vahvuus
43.6

Hyökkäys: 52.0, Puolustus: 38.2, Vire: 41.6

34.9

Hyökkäys: 44.1, Puolustus: 28.4, Vire: 18.9

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1
4

16-30'

1
1

31-45'

2
6

46-60'

2
2

61-75'

2

76-90+'

6
Fortuna
Anderlecht
Fortuna

Vahvuusanalyysi

43.6

Kokonais

Hyökkäys 52.0
Puolustus 38.2
Vire 41.6
Tasaisuus 39.7
Anderlecht

Vahvuusanalyysi

34.9

Kokonais

Hyökkäys 44.1
Puolustus 28.4
Vire 18.9
Tasaisuus 59.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

80.0 vs 59.5

Vastustajan Laatu

63.1 vs 59.1

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Fortuna logo Fortuna
V
Zwolle (54%)
H
Feyenoord (67%)
H
Heerenveen (72%)
T
NAC (49%)
H
AZ (72%)
H
Twente (76%)
V
Volendam (54%)
H
Telstar (64%)
Anderlecht logo Anderlecht
T
Gent (51%)
H
Club Brugge (66%)
H
R. Union SG (64%)
H
Sint-Truiden (49%)
V
Mechelen (34%)
V
Gent (58%)
H
Club Brugge (83%)
H
Cercle Brugge (58%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Zwolle K
3 - 2 V
54%
Feyenoord K
1 - 2 H
67%
Heerenveen V
1 - 2 H
72%
NAC K
1 - 1 T
49%
AZ V
0 - 2 H
72%
Twente K
1 - 2 H
76%
Volendam V
2 - 1 V
54%
Telstar K
1 - 4 H
64%
NEC V
3 - 2 V
69%
Excelsior K
2 - 1 V
54%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Gent V
1 - 1 T
51%
Club Brugge K
1 - 3 H
66%
R. Union SG K
1 - 3 H
64%
Sint-Truiden V
0 - 2 H
49%
Mechelen V
2 - 1 V
34%
Gent K
3 - 1 V
58%
Club Brugge V
2 - 4 H
83%
Cercle Brugge K
2 - 3 H
58%
Mechelen V
0 - 1 H
45%
Club Brugge V
2 - 2 T
83%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 54.1 vs 44.5), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Fortuna keskimäärin 1.5 ja Anderlecht 1.4 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Fortuna päästää 1.9 ja Anderlecht 2.1 per ottelu.

Fortuna on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 3:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.5 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Fortunailla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 8.7 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Fortuna

Fortuna

VS
Anderlecht

Anderlecht

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää