Siirry sisältöön
Vertaa GAK vs Varaždin

GAK vs Varaždin Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile GAK vs Varaždin: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

GAK GAK Kotijoukkue
Varaždin Varaždin Vierasjoukkue
GAK
52.1
T V H H T H V V V H

Viimeiset 10 Ottelua

Varaždin
42.1
T H H V V V T H V T

Voitetut Kategoriat

6

GAK

7

Tasapeli

2

Varaždin

Suoritusradar

GAK
Varaždin

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 2T, 4H

40%

4V, 3T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

1.3

13 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
+6

+6

+2

+2

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
R. Harakaté (4 maalia)
A. Latković (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 11
1. Puoliaika: 8 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
51.3

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 48.8

34.6

Sarjan Vaikeus: 45.0, Vastustajan Laatu: 47.4

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.66

Todellinen: 1.7 | Ero: +0.04

1.06

Todellinen: 1.3 | Ero: +0.24

Korjattu Vahvuus
52.1

Hyökkäys: 57.4, Puolustus: 64.2, Vire: 40.5

42.1

Hyökkäys: 36.7, Puolustus: 53.6, Vire: 33.8

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

4
2

16-30'

3
4

31-45'

1
3

46-60'

2
3

61-75'

2
5

76-90+'

1
GAK
Varaždin
GAK

Vahvuusanalyysi

52.1

Kokonais

Hyökkäys 57.4
Puolustus 64.2
Vire 40.5
Tasaisuus 44.8
Varaždin

Vahvuusanalyysi

42.1

Kokonais

Hyökkäys 36.7
Puolustus 53.6
Vire 33.8
Tasaisuus 50.5

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

55.0 vs 45.0

Vastustajan Laatu

48.8 vs 47.4

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
GAK logo GAK
T
Altach (43%)
V
WSG Tirol (44%)
H
WAC (51%)
H
Ried (55%)
T
Ried (50%)
H
Altach (48%)
V
BW Linz (55%)
V
WSG Tirol (48%)
Varaždin logo Varaždin
T
Lokomotiva (44%)
H
Hajduk (58%)
H
Dinamo Zagreb (76%)
V
Rijeka (44%)
V
Osijek (46%)
V
Slaven (35%)
T
Gorica (44%)
H
Istra (46%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Altach K
2 - 2 T
43%
WSG Tirol K
4 - 0 V
44%
WAC V
0 - 1 H
51%
Ried V
1 - 2 H
55%
Ried K
1 - 1 T
50%
Altach V
0 - 1 H
48%
BW Linz K
2 - 1 V
55%
WSG Tirol V
5 - 1 V
48%
WAC K
2 - 0 V
46%
WSG Tirol V
0 - 2 H
48%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Lokomotiva K
1 - 1 T
44%
Hajduk V
1 - 3 H
58%
Dinamo Zagreb V
1 - 2 H
76%
Rijeka K
1 - 0 V
44%
Osijek V
2 - 0 V
46%
Slaven K
2 - 1 V
35%
Gorica K
1 - 1 T
44%
Istra V
1 - 2 H
46%
Vukovar K
2 - 0 V
32%
Lokomotiva V
1 - 1 T
49%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

GAK on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 51.3) verrattuna Varaždiniin (SoS: 34.6). Tämä tarkoittaa, että GAKin tilastot painavat enemmän.

GAKilla on hyökkäysetu 1.7 maalilla per ottelu verrattuna Varaždinin 1.3:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, GAK päästää 1.1 ja Varaždin 1.1 per ottelu.

GAK ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

GAKilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 10.0 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

GAK

GAK

VS
Varaždin

Varaždin

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää