Sla naar inhoud
Vergelijken GAK vs Varaždin

GAK vs Varaždin Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk GAK vs Varaždin: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

GAK GAK Thuisteam
Varaždin Varaždin Uitteam
GAK
52.1
G W V V G V W W W V

Laatste 10 Wedstrijden

Varaždin
42.1
G V V W W W G V W G

Gewonnen Categorieën

6

GAK

7

Gelijkspel

2

Varaždin

Prestatieradar

GAK
Varaždin

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 2G, 4V

40%

4W, 3G, 3V

Doelpunten / Wedstrijd
1.7

17 / 10 wedstrijden

1.3

13 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+6

+6

+2

+2

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
R. Harakaté (4 doelpunten)
A. Latković (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 11
1e Helft: 8 / 2e Helft: 5
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
51.3

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 48.8

34.6

Competitiemoeilijkheid: 45.0, Tegenstanderkwaliteit: 47.4

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.66

Werkelijk: 1.7 | Versch: +0.04

1.06

Werkelijk: 1.3 | Versch: +0.24

Aangepaste Sterktewaarde
52.1

Aanval: 57.4, Verdediging: 64.2, Vorm: 40.5

42.1

Aanval: 36.7, Verdediging: 53.6, Vorm: 33.8

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

4
2

16-30'

3
4

31-45'

1
3

46-60'

2
3

61-75'

2
5

76-90+'

1
GAK
Varaždin
GAK

Sterkte-uitsplitsing

52.1

Totaal

Aanval 57.4
Verdediging 64.2
Vorm 40.5
Consistentie 44.8
Varaždin

Sterkte-uitsplitsing

42.1

Totaal

Aanval 36.7
Verdediging 53.6
Vorm 33.8
Consistentie 50.5

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

55.0 vs 45.0

Tegenstanderkwaliteit

48.8 vs 47.4

Record tegen Topteams

0% vs 0%
GAK logo GAK
G
Altach (43%)
W
WSG Tirol (44%)
V
WAC (51%)
V
Ried (55%)
G
Ried (50%)
V
Altach (48%)
W
BW Linz (55%)
W
WSG Tirol (48%)
Varaždin logo Varaždin
G
Lokomotiva (44%)
V
Hajduk (58%)
V
Dinamo Zagreb (76%)
W
Rijeka (44%)
W
Osijek (46%)
W
Slaven (35%)
G
Gorica (44%)
V
Istra (46%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Altach T
2 - 2 G
43%
WSG Tirol T
4 - 0 W
44%
WAC U
0 - 1 V
51%
Ried U
1 - 2 V
55%
Ried T
1 - 1 G
50%
Altach U
0 - 1 V
48%
BW Linz T
2 - 1 W
55%
WSG Tirol U
5 - 1 W
48%
WAC T
2 - 0 W
46%
WSG Tirol U
0 - 2 V
48%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Lokomotiva T
1 - 1 G
44%
Hajduk U
1 - 3 V
58%
Dinamo Zagreb U
1 - 2 V
76%
Rijeka T
1 - 0 W
44%
Osijek U
2 - 0 W
46%
Slaven T
2 - 1 W
35%
Gorica T
1 - 1 G
44%
Istra U
1 - 2 V
46%
Vukovar T
2 - 0 W
32%
Lokomotiva U
1 - 1 G
49%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

GAK heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 51.3) vergeleken met Varaždin (SoS: 34.6). Dit betekent dat de statistieken van GAK meer gewicht hebben.

GAK heeft het aanvallende voordeel met 1.7 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.3 van Varaždin, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met GAK op 1.1 en Varaždin op 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd.

GAK heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.6 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

GAK heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 10.0 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

GAK

GAK

VS
Varaždin

Varaždin

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie