Siirry sisältöön
Vertaa Heidenheim vs Brann

Heidenheim vs Brann Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Heidenheim vs Brann: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Heidenheim Heidenheim Kotijoukkue
Brann Brann Vierasjoukkue
Heidenheim
48.6
V T V H V T T H H H

Viimeiset 10 Ottelua

Brann
45.1
V V T H H V H H H H

Voitetut Kategoriat

7

Heidenheim

5

Tasapeli

3

Brann

Suoritusradar

Heidenheim
Brann

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 3T, 4H

30%

3V, 1T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.9

19 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.9

19 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Maaliero
0

0

+5

+5

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
B. Zivzivadze (5 maalia)
K. Ingason (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 8 / 2. Puoliaika: 11
1. Puoliaika: 10 / 2. Puoliaika: 9
Kotivoitto
50%

2V / 4 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

33%

2V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
59.3

Sarjan Vaikeus: 91.0, Vastustajan Laatu: 65.4

42.3

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 55.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.61

Todellinen: 1.9 | Ero: -0.71

2.14

Todellinen: 1.9 | Ero: -0.24

Korjattu Vahvuus
48.6

Hyökkäys: 69.2, Puolustus: 40.1, Vire: 32.8

45.1

Hyökkäys: 58.5, Puolustus: 49.2, Vire: 27.7

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

1
3

16-30'

3
2

31-45'

5
2

46-60'

4
4

61-75'

2
5

76-90+'

4
Heidenheim
Brann
Heidenheim

Vahvuusanalyysi

48.6

Kokonais

Hyökkäys 69.2
Puolustus 40.1
Vire 32.8
Tasaisuus 53.2
Brann

Vahvuusanalyysi

45.1

Kokonais

Hyökkäys 58.5
Puolustus 49.2
Vire 27.7
Tasaisuus 46.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

91.0 vs 57.0

Vastustajan Laatu

65.4 vs 55.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Heidenheim logo Heidenheim
V
Köln (62%)
T
Bayern Munich (86%)
V
St. Pauli (50%)
H
Freiburg (72%)
V
Union Berlin (52%)
T
M'gladbach (68%)
T
Leverkusen (65%)
H
Frankfurt (67%)
Brann logo Brann
V
Fredrikstad (39%)
V
Tromsø (68%)
T
Rosenborg (46%)
H
Viking (70%)
H
Sandefjord (50%)
V
HamKam (55%)
H
Tromsø (63%)
H
Kristiansund (48%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Köln V
3 - 1 V
62%
Bayern Munich V
3 - 3 T
86%
St. Pauli K
2 - 0 V
50%
Freiburg V
1 - 2 H
72%
Union Berlin K
3 - 1 V
52%
M'gladbach V
2 - 2 T
68%
Leverkusen K
3 - 3 T
65%
Frankfurt V
0 - 1 H
67%
Hoffenheim K
2 - 4 H
65%
Bremen V
0 - 2 H
67%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Fredrikstad K
3 - 1 V
39%
Tromsø V
5 - 0 V
68%
Rosenborg V
1 - 1 T
46%
Viking V
2 - 3 H
70%
Sandefjord K
0 - 1 H
50%
HamKam V
5 - 1 V
55%
Tromsø K
1 - 2 H
63%
Kristiansund V
2 - 3 H
48%
Bologna V
0 - 1 H
61%
Bologna K
0 - 1 H
56%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Heidenheim on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 59.3) verrattuna Branniin (SoS: 42.3). Tämä tarkoittaa, että Heidenheimin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Heidenheim keskimäärin 1.9 ja Brann 1.9 maalia per ottelu.

Brannilla on puolustusetu, päästäen 1.4 per ottelu verrattuna Heidenheimin 1.9:een.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.5 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Heidenheim

Heidenheim

VS
Brann

Brann

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää