Siirry sisältöön
Vertaa KuPS vs Brest

KuPS vs Brest Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile KuPS vs Brest: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

KuPS KuPS Kotijoukkue
Brest Brest Vierasjoukkue
KuPS
40.4
T H T V T V V H H T

Viimeiset 10 Ottelua

Brest
40.9
H H T T H H H V V V

Voitetut Kategoriat

4

KuPS

4

Tasapeli

7

Brest

Suoritusradar

KuPS
Brest

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 4T, 3H

30%

3V, 2T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Maaliero
-1

-1

-6

-6

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
30%

3 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
J. Moreno (4 maalia)
L. Ajorque (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 7
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

50%

2V / 4 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
40.8

Sarjan Vaikeus: 54.9, Vastustajan Laatu: 53.9

58.0

Sarjan Vaikeus: 86.0, Vastustajan Laatu: 67.3

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

0%

0V / 6 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.05

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.05

1.49

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.29

Korjattu Vahvuus
40.4

Hyökkäys: 33.3, Puolustus: 54.5, Vire: 27.2

40.9

Hyökkäys: 43.2, Puolustus: 43.2, Vire: 32.4

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

3

16-30'

2
1

31-45'

1
4

46-60'

2

61-75'

3
3

76-90+'

1
KuPS
Brest
KuPS

Vahvuusanalyysi

40.4

Kokonais

Hyökkäys 33.3
Puolustus 54.5
Vire 27.2
Tasaisuus 57.7
Brest

Vahvuusanalyysi

40.9

Kokonais

Hyökkäys 43.2
Puolustus 43.2
Vire 32.4
Tasaisuus 49.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

54.9 vs 86.0

Vastustajan Laatu

53.9 vs 67.3

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
KuPS logo KuPS
T
SJK (43%)
H
Oulu (53%)
T
HJK (50%)
V
Oulu (50%)
T
Jaro (44%)
V
Gnistan (39%)
V
Ilves (43%)
H
Lech (77%)
Brest logo Brest
H
Paris SG (84%)
H
Paris FC (77%)
T
Lens (71%)
T
Nantes (56%)
H
Rennes (75%)
H
Auxerre (71%)
H
Monaco (77%)
V
Le Havre (53%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
SJK K
0 - 0 T
43%
Oulu V
0 - 2 H
53%
HJK K
1 - 1 T
50%
Oulu K
3 - 2 V
50%
Jaro V
1 - 1 T
44%
Gnistan K
1 - 0 V
39%
Ilves V
3 - 1 V
43%
Lech V
0 - 1 H
77%
Lech K
0 - 2 H
72%
Crystal Palace V
2 - 2 T
68%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Paris SG V
0 - 1 H
84%
Paris FC V
0 - 4 H
77%
Lens K
3 - 3 T
71%
Nantes V
1 - 1 T
56%
Rennes K
3 - 4 H
75%
Auxerre V
0 - 3 H
71%
Monaco V
0 - 2 H
77%
Le Havre K
2 - 0 V
53%
Metz V
1 - 0 V
48%
Marseille K
2 - 0 V
61%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Brest on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 58.0) verrattuna KuPSiin (SoS: 40.8). Tämä tarkoittaa, että Brestin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, KuPS keskimäärin 1.1 ja Brest 1.2 maalia per ottelu.

KuPSilla on puolustusetu, päästäen 1.2 per ottelu verrattuna Brestin 1.8:een.

Brest on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 6:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

KuPS

KuPS

VS
Brest

Brest

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää