Siirry sisältöön
Vertaa LNZ Cherkasy vs Górnik

LNZ Cherkasy vs Górnik Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile LNZ Cherkasy vs Górnik: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Kotijoukkue
Górnik Górnik Vierasjoukkue
LNZ Cherkasy
60.7
T T T H T V V V V H

Viimeiset 10 Ottelua

Górnik
50.0
H V V T V T V T H H

Voitetut Kategoriat

11

LNZ Cherkasy

3

Tasapeli

1

Górnik

Suoritusradar

LNZ Cherkasy
Górnik

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 4T, 2H

40%

4V, 3T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.8

8 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Maaliero
+6

+6

+2

+2

Nollapeli
50%

5 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Assinor (3 maalia)
R. Janicki (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 10
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
60%

3V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
67.6

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 71.2

54.8

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 53.4

Huippujoukkueita Vastaan
14%

1V / 7 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.53

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.13

1.14

Todellinen: 1.1 | Ero: -0.04

Korjattu Vahvuus
60.7

Hyökkäys: 54.9, Puolustus: 86.2, Vire: 47.0

50.0

Hyökkäys: 38.4, Puolustus: 73.4, Vire: 41.9

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

2
3

46-60'

3

61-75'

2
5

76-90+'

5
LNZ Cherkasy
Górnik
LNZ Cherkasy

Vahvuusanalyysi

60.7

Kokonais

Hyökkäys 54.9
Puolustus 86.2
Vire 47.0
Tasaisuus 56.8
Górnik

Vahvuusanalyysi

50.0

Kokonais

Hyökkäys 38.4
Puolustus 73.4
Vire 41.9
Tasaisuus 50.5

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

98.0 vs 57.0

Vastustajan Laatu

71.2 vs 53.4

Huippujoukkueita Vastaan

14% vs 0%
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
T
Dynamo Kyiv (78%)
T
Karpaty Lviv (86%)
T
Metalist 1925 (74%)
H
Kolos (83%)
T
Shakhtar D (78%)
V
Kryvbas KR (76%)
V
Rukh Vynnyky (49%)
V
Oleksandria (44%)
Górnik logo Górnik
H
Zagłębie (49%)
V
Jagiellonia (53%)
V
Kielce (43%)
T
Legia (64%)
V
Cracovia (40%)
T
Widzew (59%)
V
Raków (54%)
T
Motor (59%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Dynamo Kyiv K
0 - 0 T
78%
Karpaty Lviv V
0 - 0 T
86%
Metalist 1925 K
1 - 1 T
74%
Kolos V
0 - 1 H
83%
Shakhtar D K
2 - 2 T
78%
Kryvbas KR V
3 - 0 V
76%
Rukh Vynnyky V
2 - 1 V
49%
Oleksandria K
2 - 0 V
44%
Veres Rivne V
3 - 0 V
67%
Polissya K
1 - 3 H
77%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Zagłębie K
0 - 2 H
49%
Jagiellonia V
2 - 1 V
53%
Kielce K
1 - 0 V
43%
Legia V
1 - 1 T
64%
Cracovia K
3 - 0 V
40%
Widzew V
0 - 0 T
59%
Raków K
3 - 1 V
54%
Motor V
0 - 0 T
59%
GKS Katowice V
1 - 3 H
64%
Pogoń K
0 - 1 H
49%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

LNZ Cherkasy on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 67.6) verrattuna Górnikiin (SoS: 54.8). Tämä tarkoittaa, että LNZ Cherkasyin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, LNZ Cherkasy keskimäärin 1.4 ja Górnik 1.1 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, LNZ Cherkasy päästää 0.8 ja Górnik 0.9 per ottelu.

LNZ Cherkasy on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 7:sta.

Górnik ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

LNZ Cherkasy on vahva vierasjoukkue 60%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.1 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

LNZ Cherkasyilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 10.7 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

VS
Górnik

Górnik

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää