Sari la conținut
Compară LNZ Cherkasy vs Górnik

LNZ Cherkasy vs Górnik Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară LNZ Cherkasy vs Górnik: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Echipa Gazdă
Górnik Górnik Echipa Oaspete
LNZ Cherkasy
60.7
E E E Î E V V V V Î

Ultimele 10 Meciuri

Górnik
50.0
Î V V E V E V E Î Î

Categorii Câștigate

11

LNZ Cherkasy

3

Egal

1

Górnik

Radar de Performanță

LNZ Cherkasy
Górnik

Comparație Statistică

Procent Victorii
40%

4V, 4E, 2Î

40%

4V, 3E, 3Î

Goluri pe Meci
1.4

14 / 10 meciuri

1.1

11 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
0.8

8 / 10 meciuri

0.9

9 / 10 meciuri

Golaveraj
+6

+6

+2

+2

Poartă Neînvinsă
50%

5 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
50%

5 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Ambele Marchează
40%

4 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Golgeter
M. Assinor (3 goluri)
R. Janicki (2 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 4 / Repriza 2: 10
Repriza 1: 4 / Repriza 2: 7
Victorii Acasă
20%

1V / 5 meciuri

60%

3V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
60%

3V / 5 meciuri

20%

1V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
67.6

Dificultatea Ligii: 98.0, Calitatea Adversarului: 71.2

54.8

Dificultatea Ligii: 57.0, Calitatea Adversarului: 53.4

Contra Echipelor de Top
14%

1V / 7 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.53

Real: 1.4 | Dif: -0.13

1.14

Real: 1.1 | Dif: -0.04

Rating Ajustat
60.7

Atac: 54.9, Apărare: 86.2, Formă: 47.0

50.0

Atac: 38.4, Apărare: 73.4, Formă: 41.9

Analiza Momentului Golurilor

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

2
3

46-60'

3

61-75'

2
5

76-90+'

5
LNZ Cherkasy
Górnik
LNZ Cherkasy

Detalii Putere

60.7

Total

Atac 54.9
Apărare 86.2
Formă 47.0
Consistență 56.8
Górnik

Detalii Putere

50.0

Total

Atac 38.4
Apărare 73.4
Formă 41.9
Consistență 50.5

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

98.0 vs 57.0

Calitatea Adversarului

71.2 vs 53.4

Contra Echipelor de Top

14% vs 0%
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
E
Dynamo Kyiv (78%)
E
Karpaty Lviv (86%)
E
Metalist 1925 (74%)
Î
Kolos (83%)
E
Shakhtar D (78%)
V
Kryvbas KR (76%)
V
Rukh Vynnyky (49%)
V
Oleksandria (44%)
Górnik logo Górnik
Î
Zagłębie (49%)
V
Jagiellonia (53%)
V
Kielce (43%)
E
Legia (64%)
V
Cracovia (40%)
E
Widzew (59%)
V
Raków (54%)
E
Motor (59%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Dynamo Kyiv A
0 - 0 E
78%
Karpaty Lviv D
0 - 0 E
86%
Metalist 1925 A
1 - 1 E
74%
Kolos D
0 - 1 Î
83%
Shakhtar D A
2 - 2 E
78%
Kryvbas KR D
3 - 0 V
76%
Rukh Vynnyky D
2 - 1 V
49%
Oleksandria A
2 - 0 V
44%
Veres Rivne D
3 - 0 V
67%
Polissya A
1 - 3 Î
77%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Zagłębie A
0 - 2 Î
49%
Jagiellonia D
2 - 1 V
53%
Kielce A
1 - 0 V
43%
Legia D
1 - 1 E
64%
Cracovia A
3 - 0 V
40%
Widzew D
0 - 0 E
59%
Raków A
3 - 1 V
54%
Motor D
0 - 0 E
59%
GKS Katowice D
1 - 3 Î
64%
Pogoń A
0 - 1 Î
49%

Analiză AI

Statisticile indică o direcție clară în acest meci, deși outsiderul nu trebuie subestimat.

LNZ Cherkasy a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 67.6) comparativ cu Górnik (SoS: 54.8). Aceasta înseamnă că statisticile LNZ Cherkasy au o greutate mai mare.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu LNZ Cherkasy la 1.4 și Górnik la 1.1 goluri pe meci.

Ambele apărări sunt comparabile, cu LNZ Cherkasy primind 0.8 și Górnik primind 0.9 pe meci.

LNZ Cherkasy a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 1 din 7 meciuri.

Górnik nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

LNZ Cherkasy este o echipă puternică în deplasare cu 60% victorii, sugerând că pot performa indiferent de loc.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.1 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

LNZ Cherkasy are avantajul conform metricilor ajustate, dar rezultatul nu este predeterminat. Diferența de 10.7 puncte sugerează un meci competitiv.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

VS
Górnik

Górnik

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe