Siirry sisältöön
Vertaa NEC vs Winterthur

NEC vs Winterthur Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile NEC vs Winterthur: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

NEC NEC Kotijoukkue
Winterthur Winterthur Vierasjoukkue
NEC
56.6
H T T T V T V V H T

Viimeiset 10 Ottelua

Winterthur
37.1
V T H H H H V T T H

Voitetut Kategoriat

11

NEC

3

Tasapeli

1

Winterthur

Suoritusradar

NEC
Winterthur

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 5T, 2H

20%

2V, 3T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

1.3

13 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.3

13 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Maaliero
+4

+4

-6

-6

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

0%

0 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
80%

8 / 10 ottelua

80%

8 / 10 ottelua

Maalintekijä
B. Linssen (5 maalia)
N. Burkart (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 10
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 4
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
67.5

Sarjan Vaikeus: 80.0, Vastustajan Laatu: 65.7

49.1

Sarjan Vaikeus: 48.0, Vastustajan Laatu: 49.8

Huippujoukkueita Vastaan
50%

1V / 2 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.04

Todellinen: 1.7 | Ero: -0.34

1.36

Todellinen: 1.3 | Ero: -0.06

Korjattu Vahvuus
56.6

Hyökkäys: 66.6, Puolustus: 66.6, Vire: 35.2

37.1

Hyökkäys: 42.9, Puolustus: 36.3, Vire: 19.8

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

2
4

16-30'

2
3

31-45'

4
3

46-60'

3
3

61-75'

1
4

76-90+'

1
NEC
Winterthur
NEC

Vahvuusanalyysi

56.6

Kokonais

Hyökkäys 66.6
Puolustus 66.6
Vire 35.2
Tasaisuus 62.8
Winterthur

Vahvuusanalyysi

37.1

Kokonais

Hyökkäys 42.9
Puolustus 36.3
Vire 19.8
Tasaisuus 61.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

80.0 vs 48.0

Vastustajan Laatu

65.7 vs 49.8

Huippujoukkueita Vastaan

50% vs 0%
NEC logo NEC
H
Groningen (66%)
T
Telstar (64%)
T
Twente (81%)
T
Feyenoord (67%)
V
Excelsior (60%)
T
Heerenveen (67%)
V
PSV (80%)
V
Volendam (49%)
Winterthur logo Winterthur
V
Lausanne (42%)
T
Zürich (36%)
H
Servette (67%)
H
GC Zürich (27%)
H
Lausanne (44%)
H
Basel (46%)
V
Luzern (52%)
T
Sion (66%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Groningen V
1 - 2 H
66%
Telstar K
1 - 1 T
64%
Twente V
1 - 1 T
81%
Feyenoord K
1 - 1 T
67%
Excelsior V
2 - 0 V
60%
Heerenveen K
2 - 2 T
67%
PSV V
3 - 2 V
80%
Volendam K
3 - 0 V
49%
Fortuna K
2 - 3 H
56%
Ajax V
1 - 1 T
67%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Lausanne K
2 - 1 V
42%
Zürich K
2 - 2 T
36%
Servette V
3 - 5 H
67%
GC Zürich K
0 - 2 H
27%
Lausanne V
1 - 2 H
44%
Basel K
0 - 2 H
46%
Luzern V
2 - 1 V
52%
Sion V
1 - 1 T
66%
Servette K
1 - 1 T
58%
St.Gallen V
1 - 2 H
60%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

NEC on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 67.5) verrattuna Winterthuriin (SoS: 49.1). Tämä tarkoittaa, että NECin tilastot painavat enemmän.

NECilla on hyökkäysetu 1.7 maalilla per ottelu verrattuna Winterthurin 1.3:een.

NECilla on puolustusetu, päästäen 1.3 per ottelu verrattuna Winterthurin 1.9:een.

Winterthur ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.1 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

NEC nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (56.6 vs 37.1) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

NEC

NEC

VS
Winterthur

Winterthur

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää