Siirry sisältöön
Vertaa Obolon vs Ml. Boleslav

Obolon vs Ml. Boleslav Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Obolon vs Ml. Boleslav: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Obolon Obolon Kotijoukkue
Ml. Boleslav Ml. Boleslav Vierasjoukkue
Obolon
37.6
T T H T H T H H T V

Viimeiset 10 Ottelua

Ml. Boleslav
57.6
H T T V T T V V T V

Voitetut Kategoriat

2

Obolon

3

Tasapeli

10

Ml. Boleslav

Suoritusradar

Obolon
Ml. Boleslav

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
10%

1V, 5T, 4H

40%

4V, 5T, 1H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Maaliero
-8

-8

+9

+9

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
T. Liakh (3 maalia)
M. Ševčík (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 12
Kotivoitto
17%

1V / 6 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 4 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
63.1

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 68.2

51.4

Sarjan Vaikeus: 58.0, Vastustajan Laatu: 47.0

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 6 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.31

Todellinen: 1.0 | Ero: -0.31

1.62

Todellinen: 1.7 | Ero: +0.08

Korjattu Vahvuus
37.6

Hyökkäys: 37.7, Puolustus: 45.2, Vire: 11.3

57.6

Hyökkäys: 57.5, Puolustus: 74.4, Vire: 40.6

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

2

16-30'

2
2

31-45'

3
2

46-60'

5

61-75'

4
4

76-90+'

3
Obolon
Ml. Boleslav
Obolon

Vahvuusanalyysi

37.6

Kokonais

Hyökkäys 37.7
Puolustus 45.2
Vire 11.3
Tasaisuus 77.2
Ml. Boleslav

Vahvuusanalyysi

57.6

Kokonais

Hyökkäys 57.5
Puolustus 74.4
Vire 40.6
Tasaisuus 63.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

98.0 vs 58.0

Vastustajan Laatu

68.2 vs 47.0

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Obolon logo Obolon
T
Epitsentr (74%)
T
Kudrivka (55%)
H
Polissya (82%)
T
SK Poltava (45%)
H
Veres Rivne (67%)
T
Zorya (75%)
H
Karpaty Lviv (86%)
H
Dynamo Kyiv (83%)
Ml. Boleslav logo Ml. Boleslav
H
Dukla (46%)
T
Zlín (41%)
T
Ostrava (39%)
V
Karviná (48%)
T
Liberec (48%)
T
Dukla (46%)
V
Olomouc (51%)
V
Pardubice (57%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Epitsentr K
2 - 2 T
74%
Kudrivka K
1 - 1 T
55%
Polissya V
1 - 3 H
82%
SK Poltava K
1 - 1 T
45%
Veres Rivne V
0 - 2 H
67%
Zorya K
3 - 3 T
75%
Karpaty Lviv V
0 - 4 H
86%
Dynamo Kyiv V
1 - 2 H
83%
Kryvbas KR K
0 - 0 T
71%
Rukh Vynnyky K
1 - 0 V
44%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Dukla K
1 - 2 H
46%
Zlín K
1 - 1 T
41%
Ostrava V
0 - 0 T
39%
Karviná V
3 - 0 V
48%
Liberec V
0 - 0 T
48%
Dukla K
1 - 1 T
46%
Olomouc V
4 - 2 V
51%
Pardubice K
2 - 0 V
57%
Slovácko V
2 - 2 T
50%
Jablonec K
3 - 0 V
44%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Obolon on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 63.1) verrattuna Ml. Boleslaviin (SoS: 51.4). Tämä tarkoittaa, että Obolonin tilastot painavat enemmän.

Ml. Boleslavilla on hyökkäysetu 1.7 maalilla per ottelu verrattuna Obolonin 1.0:een.

Puolustuksellisesti Ml. Boleslav on ylivoimainen, päästäen vain 0.8 maalia per ottelu 5 nollapeliä pitäen, kun Obolon päästää 1.8 per ottelu.

Obolon on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 6:sta.

Ml. Boleslav ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Ml. Boleslav nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (57.6 vs 37.6) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Obolon

Obolon

VS
Ml. Boleslav

Ml. Boleslav

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää