Siirry sisältöön
Vertaa Panserraikos vs Górnik

Panserraikos vs Górnik Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Panserraikos vs Górnik: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Panserraikos Panserraikos Kotijoukkue
Górnik Górnik Vierasjoukkue
Panserraikos
42.7
H H T V H V T V T T

Viimeiset 10 Ottelua

Górnik
50.0
H V V T V T V T H H

Voitetut Kategoriat

1

Panserraikos

6

Tasapeli

8

Górnik

Suoritusradar

Panserraikos
Górnik

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 4T, 3H

40%

4V, 3T, 3H

Maaleja / Ottelu
0.8

8 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Maaliero
-3

-3

+2

+2

Nollapeli
40%

4 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Tsaousis (2 maalia)
R. Janicki (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 3
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
0%

0V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
60%

3V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
53.6

Sarjan Vaikeus: 56.0, Vastustajan Laatu: 52.0

54.8

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 53.4

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.81

Todellinen: 0.8 | Ero: -0.01

1.14

Todellinen: 1.1 | Ero: -0.04

Korjattu Vahvuus
42.7

Hyökkäys: 27.6, Puolustus: 65.6, Vire: 31.1

50.0

Hyökkäys: 38.4, Puolustus: 73.4, Vire: 41.9

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

1
3

16-30'

1
2

31-45'

2
2

46-60'

61-75'

2
1

76-90+'

5
Panserraikos
Górnik
Panserraikos

Vahvuusanalyysi

42.7

Kokonais

Hyökkäys 27.6
Puolustus 65.6
Vire 31.1
Tasaisuus 57.7
Górnik

Vahvuusanalyysi

50.0

Kokonais

Hyökkäys 38.4
Puolustus 73.4
Vire 41.9
Tasaisuus 50.5

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

56.0 vs 57.0

Vastustajan Laatu

52.0 vs 53.4

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Panserraikos logo Panserraikos
H
Asteras (61%)
H
Kifisia (49%)
T
Larissa (41%)
V
Larissa (46%)
H
Atromitos (54%)
V
Panaitolikos (53%)
T
Asteras (56%)
V
Kifisia (54%)
Górnik logo Górnik
H
Zagłębie (49%)
V
Jagiellonia (53%)
V
Kielce (43%)
T
Legia (64%)
V
Cracovia (40%)
T
Widzew (59%)
V
Raków (54%)
T
Motor (59%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Asteras V
0 - 1 H
61%
Kifisia K
1 - 2 H
49%
Larissa K
1 - 1 T
41%
Larissa V
1 - 0 V
46%
Atromitos K
0 - 4 H
54%
Panaitolikos V
3 - 2 V
53%
Asteras K
0 - 0 T
56%
Kifisia V
2 - 1 V
54%
Panaitolikos V
0 - 0 T
53%
Aris K
0 - 0 T
53%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Zagłębie K
0 - 2 H
49%
Jagiellonia V
2 - 1 V
53%
Kielce K
1 - 0 V
43%
Legia V
1 - 1 T
64%
Cracovia K
3 - 0 V
40%
Widzew V
0 - 0 T
59%
Raków K
3 - 1 V
54%
Motor V
0 - 0 T
59%
GKS Katowice V
1 - 3 H
64%
Pogoń K
0 - 1 H
49%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 53.6 vs 54.8), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Górnikilla on hyökkäysetu 1.1 maalilla per ottelu verrattuna Panserraikosin 0.8:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Panserraikos päästää 1.1 ja Górnik 0.9 per ottelu.

Panserraikos ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Górnik ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Panserraikos on vahva vierasjoukkue 60%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 1.9 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Górnikilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 7.3 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Panserraikos

Panserraikos

VS
Górnik

Górnik

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää