Przejdź do treści
Porównaj Panserraikos vs Górnik

Panserraikos vs Górnik Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Panserraikos vs Górnik: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Panserraikos Panserraikos Gospodarz
Górnik Górnik Gość
Panserraikos
42.7
P P R Z P Z R Z R R

Ostatnie 10 Meczów

Górnik
50.0
P Z Z R Z R Z R P P

Wygrane Kategorie

1

Panserraikos

6

Remis

8

Górnik

Radar Wydajności

Panserraikos
Górnik

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 4R, 3P

40%

4Z, 3R, 3P

Gole na Mecz
0.8

8 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

0.9

9 / 10 meczów

Różnica Bramek
-3

-3

+2

+2

Czyste Konto
40%

4 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
40%

4 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
M. Tsaousis (2 goli)
R. Janicki (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 3
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 7
Wygrane u Siebie
0%

0Z / 5 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
60%

3Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
53.6

Trudność Ligi: 56.0, Jakość Przeciwnika: 52.0

54.8

Trudność Ligi: 57.0, Jakość Przeciwnika: 53.4

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.81

Rzeczywiste: 0.8 | Różn: -0.01

1.14

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.04

Skorygowana Siła
42.7

Atak: 27.6, Obrona: 65.6, Forma: 31.1

50.0

Atak: 38.4, Obrona: 73.4, Forma: 41.9

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

1
3

16-30'

1
2

31-45'

2
2

46-60'

61-75'

2
1

76-90+'

5
Panserraikos
Górnik
Panserraikos

Rozkład Siły

42.7

Ogólny

Atak 27.6
Obrona 65.6
Forma 31.1
Stałość 57.7
Górnik

Rozkład Siły

50.0

Ogólny

Atak 38.4
Obrona 73.4
Forma 41.9
Stałość 50.5

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

56.0 vs 57.0

Jakość Przeciwnika

52.0 vs 53.4

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Panserraikos logo Panserraikos
P
Asteras (61%)
P
Kifisia (49%)
R
Larissa (41%)
Z
Larissa (46%)
P
Atromitos (54%)
Z
Panaitolikos (53%)
R
Asteras (56%)
Z
Kifisia (54%)
Górnik logo Górnik
P
Zagłębie (49%)
Z
Jagiellonia (53%)
Z
Kielce (43%)
R
Legia (64%)
Z
Cracovia (40%)
R
Widzew (59%)
Z
Raków (54%)
R
Motor (59%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Asteras W
0 - 1 P
61%
Kifisia D
1 - 2 P
49%
Larissa D
1 - 1 R
41%
Larissa W
1 - 0 Z
46%
Atromitos D
0 - 4 P
54%
Panaitolikos W
3 - 2 Z
53%
Asteras D
0 - 0 R
56%
Kifisia W
2 - 1 Z
54%
Panaitolikos W
0 - 0 R
53%
Aris D
0 - 0 R
53%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Zagłębie D
0 - 2 P
49%
Jagiellonia W
2 - 1 Z
53%
Kielce D
1 - 0 Z
43%
Legia W
1 - 1 R
64%
Cracovia D
3 - 0 Z
40%
Widzew W
0 - 0 R
59%
Raków D
3 - 1 Z
54%
Motor W
0 - 0 R
59%
GKS Katowice W
1 - 3 P
64%
Pogoń D
0 - 1 P
49%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 53.6 vs 54.8), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Górnik ma przewagę w ataku z 1.1 golami na mecz wobec 0.8 Panserraikos, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z Panserraikos tracącym 1.1 i Górnik tracącym 0.9 na mecz.

Panserraikos nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Górnik nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Panserraikos to silna drużyna wyjazdowa z 60% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 1.9 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Górnik ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 7.3 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Panserraikos

Panserraikos

VS
Górnik

Górnik

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej