Siirry sisältöön
Vertaa La Louvière vs Varaždin

La Louvière vs Varaždin Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile La Louvière vs Varaždin: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

La Louvière La Louvière Kotijoukkue
Varaždin Varaždin Vierasjoukkue
La Louvière
35.9
V H H H H H T V T T

Viimeiset 10 Ottelua

Varaždin
42.1
T H H V V V T H V T

Voitetut Kategoriat

5

La Louvière

3

Tasapeli

7

Varaždin

Suoritusradar

La Louvière
Varaždin

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 3T, 5H

40%

4V, 3T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

1.3

13 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
2.0

20 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
-6

-6

+2

+2

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
P. Fall (6 maalia)
A. Latković (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 9
1. Puoliaika: 8 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
44.4

Sarjan Vaikeus: 62.4, Vastustajan Laatu: 55.6

34.6

Sarjan Vaikeus: 45.0, Vastustajan Laatu: 47.4

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.47

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.07

1.06

Todellinen: 1.3 | Ero: +0.24

Korjattu Vahvuus
35.9

Hyökkäys: 44.1, Puolustus: 31.5, Vire: 18.9

42.1

Hyökkäys: 36.7, Puolustus: 53.6, Vire: 33.8

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

4
1

16-30'

3
3

31-45'

1
3

46-60'

2
3

61-75'

2
3

76-90+'

1
La Louvière
Varaždin
La Louvière

Vahvuusanalyysi

35.9

Kokonais

Hyökkäys 44.1
Puolustus 31.5
Vire 18.9
Tasaisuus 61.3
Varaždin

Vahvuusanalyysi

42.1

Kokonais

Hyökkäys 36.7
Puolustus 53.6
Vire 33.8
Tasaisuus 50.5

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

62.4 vs 45.0

Vastustajan Laatu

55.6 vs 47.4

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
La Louvière logo La Louvière
V
Cercle Brugge (46%)
H
Dender (40%)
H
ZW (59%)
H
ZW (54%)
H
Cercle Brugge (63%)
H
Dender (46%)
T
Genk (61%)
V
Cercle Brugge (63%)
Varaždin logo Varaždin
T
Lokomotiva (44%)
H
Hajduk (58%)
H
Dinamo Zagreb (76%)
V
Rijeka (44%)
V
Osijek (46%)
V
Slaven (35%)
T
Gorica (44%)
H
Istra (46%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Cercle Brugge K
4 - 1 V
46%
Dender V
1 - 2 H
40%
ZW V
0 - 4 H
59%
ZW K
0 - 2 H
54%
Cercle Brugge V
0 - 3 H
63%
Dender K
0 - 1 H
46%
Genk K
5 - 5 T
61%
Cercle Brugge V
3 - 1 V
63%
Antwerp K
0 - 0 T
52%
Standard V
1 - 1 T
72%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Lokomotiva K
1 - 1 T
44%
Hajduk V
1 - 3 H
58%
Dinamo Zagreb V
1 - 2 H
76%
Rijeka K
1 - 0 V
44%
Osijek V
2 - 0 V
46%
Slaven K
2 - 1 V
35%
Gorica K
1 - 1 T
44%
Istra V
1 - 2 H
46%
Vukovar K
2 - 0 V
32%
Lokomotiva V
1 - 1 T
49%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 44.4 vs 34.6), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, La Louvière keskimäärin 1.4 ja Varaždin 1.3 maalia per ottelu.

Puolustuksellisesti Varaždin on ylivoimainen, päästäen vain 1.1 maalia per ottelu 3 nollapeliä pitäen, kun La Louvière päästää 2.0 per ottelu.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.9 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Varaždinilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 6.2 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

La Louvière

La Louvière

VS
Varaždin

Varaždin

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää