Siirry sisältöön
Vertaa Red Star vs Bayern Munich

Red Star vs Bayern Munich Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Red Star vs Bayern Munich: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Red Star Red Star Kotijoukkue
Bayern Munich Bayern Munich Vierasjoukkue
Red Star
76.7
H V V T V V V V V V

Viimeiset 10 Ottelua

Bayern Munich
78.0
V T T H V V V V V V

Voitetut Kategoriat

5

Red Star

4

Tasapeli

6

Bayern Munich

Suoritusradar

Red Star
Bayern Munich

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
80%

8V, 1T, 1H

70%

7V, 2T, 1H

Maaleja / Ottelu
2.5

25 / 10 ottelua

3.0

30 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Maaliero
+15

+15

+12

+12

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
90%

9 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
A. Katai (7 maalia)
H. Kane (7 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 17 / 2. Puoliaika: 8
1. Puoliaika: 11 / 2. Puoliaika: 19
Kotivoitto
83%

5V / 6 ottelua

50%

2V / 4 ottelua

Vierasvoitto
75%

3V / 4 ottelua

83%

5V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
51.2

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 48.7

74.0

Sarjan Vaikeus: 88.8, Vastustajan Laatu: 67.1

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.35

Todellinen: 2.5 | Ero: +0.15

3.73

Todellinen: 3.0 | Ero: -0.73

Korjattu Vahvuus
76.7

Hyökkäys: 84.3, Puolustus: 67.5, Vire: 81.0

78.0

Hyökkäys: 100, Puolustus: 49.6, Vire: 86.8

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

2
7

16-30'

2
6

31-45'

7
5

46-60'

7
4

61-75'

4
2

76-90+'

8
Red Star
Bayern Munich
Red Star

Vahvuusanalyysi

76.7

Kokonais

Hyökkäys 84.3
Puolustus 67.5
Vire 81.0
Tasaisuus 68.5
Bayern Munich

Vahvuusanalyysi

78.0

Kokonais

Hyökkäys 100
Puolustus 49.6
Vire 86.8
Tasaisuus 63.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

55.0 vs 88.8

Vastustajan Laatu

48.7 vs 67.1

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 60%
Red Star logo Red Star
H
Novi Pazar (41%)
V
Čukarički (50%)
V
Partizan (52%)
T
Železničar P (62%)
V
Vojvodina (63%)
V
Spartak (28%)
V
Radnik (55%)
V
Radnički Niš (44%)
Bayern Munich logo Bayern Munich
V
Wolfsburg (55%)
T
Paris SG (83%)
T
Heidenheim (62%)
H
Paris SG (88%)
V
Mainz 05 (70%)
V
Leverkusen (51%)
V
Stuttgart (70%)
V
Real Madrid (66%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Novi Pazar K
1 - 2 H
41%
Čukarički V
2 - 1 V
50%
Partizan K
3 - 0 V
52%
Železničar P V
2 - 2 T
62%
Vojvodina K
4 - 1 V
63%
Spartak K
3 - 2 V
28%
Radnik V
2 - 1 V
55%
Radnički Niš K
2 - 0 V
44%
FK IMT V
2 - 1 V
63%
Napredak K
4 - 0 V
29%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Wolfsburg V
1 - 0 V
55%
Paris SG K
1 - 1 T
83%
Heidenheim K
3 - 3 T
62%
Paris SG V
4 - 5 H
88%
Mainz 05 V
4 - 3 V
70%
Leverkusen V
2 - 0 V
51%
Stuttgart K
4 - 2 V
70%
Real Madrid K
4 - 3 V
66%
St. Pauli V
5 - 0 V
55%
Real Madrid V
2 - 1 V
71%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Bayern Munich on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 74.0) verrattuna Red Stariin (SoS: 51.2). Tämä tarkoittaa, että Bayern Munichin tilastot painavat enemmän.

Bayern Munichilla on hyökkäysetu 3.0 maalilla per ottelu verrattuna Red Starin 2.5:een.

Puolustuksellisesti Red Star on ylivoimainen, päästäen vain 1.0 maalia per ottelu 3 nollapeliä pitäen, kun Bayern Munich päästää 1.8 per ottelu.

Red Star ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Bayern Munich on todistanut arvonsa eliittivastustajia vastaan, voittaen 3 ottelua 5:sta.

Kotietu suosii Red Staria, 83%:n kotivoittoprosentilla.

Bayern Munich on vahva vierasjoukkue 83%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 4.2 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Red Star

Red Star

VS
Bayern Munich

Bayern Munich

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää