Siirry sisältöön
Vertaa Westerlo vs Rukh Vynnyky

Westerlo vs Rukh Vynnyky Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Westerlo vs Rukh Vynnyky: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Westerlo Westerlo Kotijoukkue
Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Vierasjoukkue
Westerlo
45.7
H T H V H V V T H V

Viimeiset 10 Ottelua

Rukh Vynnyky
27.3
T H H H T H H H H H

Voitetut Kategoriat

12

Westerlo

2

Tasapeli

1

Rukh Vynnyky

Suoritusradar

Westerlo
Rukh Vynnyky

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 2T, 4H

0%

0V, 2T, 8H

Maaleja / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

0.3

3 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

2.0

20 / 10 ottelua

Maaliero
-1

-1

-17

-17

Nollapeli
40%

4 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
Nacho Ferri (4 maalia)
Igor Neves (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 11
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 1
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

0%

0V / 6 ottelua

Vierasvoitto
60%

3V / 5 ottelua

0%

0V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
51.3

Sarjan Vaikeus: 59.5, Vastustajan Laatu: 54.9

65.3

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 74.5

Huippujoukkueita Vastaan
33%

1V / 3 ottelua

0%

0V / 8 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.42

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.02

0.46

Todellinen: 0.3 | Ero: -0.16

Korjattu Vahvuus
45.7

Hyökkäys: 47.3, Puolustus: 50.6, Vire: 40.5

27.3

Hyökkäys: 11.5, Puolustus: 38.4, Vire: 0.0

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

16-30'

1
1

31-45'

3

46-60'

1
4

61-75'

4

76-90+'

1
Westerlo
Rukh Vynnyky
Westerlo

Vahvuusanalyysi

45.7

Kokonais

Hyökkäys 47.3
Puolustus 50.6
Vire 40.5
Tasaisuus 44.8
Rukh Vynnyky

Vahvuusanalyysi

27.3

Kokonais

Hyökkäys 11.5
Puolustus 38.4
Vire 0.0
Tasaisuus 95.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

59.5 vs 98.0

Vastustajan Laatu

54.9 vs 74.5

Huippujoukkueita Vastaan

33% vs 0%
Westerlo logo Westerlo
H
Genk (54%)
T
OHL (35%)
H
Antwerp (40%)
V
OHL (40%)
H
Genk (49%)
V
Standard (72%)
V
Charleroi (57%)
T
Standard (72%)
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
T
Veres Rivne (62%)
H
Zorya (75%)
H
Karpaty Lviv (81%)
H
Kryvbas KR (76%)
T
Kolos (78%)
H
Shakhtar D (83%)
H
LNZ Cherkasy (74%)
H
Epitsentr (79%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Genk V
0 - 3 H
54%
OHL K
3 - 3 T
35%
Antwerp K
2 - 4 H
40%
OHL V
2 - 0 V
40%
Genk K
1 - 2 H
49%
Standard V
2 - 1 V
72%
Charleroi K
2 - 0 V
57%
Standard V
0 - 0 T
72%
Club Brugge K
1 - 2 H
78%
OHL V
1 - 0 V
52%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Veres Rivne K
0 - 0 T
62%
Zorya K
1 - 2 H
75%
Karpaty Lviv K
0 - 3 H
81%
Kryvbas KR V
0 - 3 H
76%
Kolos K
1 - 1 T
78%
Shakhtar D V
0 - 3 H
83%
LNZ Cherkasy K
1 - 2 H
74%
Epitsentr V
0 - 2 H
79%
Metalist 1925 K
0 - 3 H
74%
Obolon V
0 - 1 H
63%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Rukh Vynnyky on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 65.3) verrattuna Westerloiin (SoS: 51.3). Tämä tarkoittaa, että Rukh Vynnykyin tilastot painavat enemmän.

Westerloin hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 1.4 maalia per ottelu ja Nacho Ferri kärjessä 4 maalilla. Rukh Vynnyky tekee vain 0.3 per ottelu.

Westerloilla on puolustusetu, päästäen 1.5 per ottelu verrattuna Rukh Vynnykyin 2.0:een.

Westerlo on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 3:sta.

Rukh Vynnyky on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 8:sta.

Westerlo on vahva vierasjoukkue 60%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Westerlo nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (45.7 vs 27.3) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Westerlo

Westerlo

VS
Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää