Прескочи на садржај
Упореди Westerlo vs Rukh Vynnyky

Westerlo vs Rukh Vynnyky Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Westerlo i Rukh Vynnyky: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Westerlo Westerlo Domaćin
Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Gost
Westerlo
45.7
I N I P I P P N I P

Poslednjih 10 Utakmica

Rukh Vynnyky
27.3
N I I I N I I I I I

Osvojene Kategorije

12

Westerlo

2

Nerešeno

1

Rukh Vynnyky

Radar Učinka

Westerlo
Rukh Vynnyky

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 2N, 4I

0%

0P, 2N, 8I

Golova po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

0.3

3 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

2.0

20 / 10 utakmica

Gol Razlika
-1

-1

-17

-17

Čista Mreža
40%

4 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Nacho Ferri (4 golova)
Igor Neves (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 11
1. Poluvreme: 2 / 2. Poluvreme: 1
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

0%

0P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
60%

3P / 5 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
51.3

Težina Lige: 59.5, Kvalitet Protivnika: 54.9

65.3

Težina Lige: 98.0, Kvalitet Protivnika: 74.5

Protiv Elitnih
33%

1P / 3 utakmica

0%

0P / 8 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.42

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.02

0.46

Stvarno: 0.3 | Razl: -0.16

Korigovana Snaga
45.7

Napad: 47.3, Odbrana: 50.6, Forma: 40.5

27.3

Napad: 11.5, Odbrana: 38.4, Forma: 0.0

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

16-30'

1
1

31-45'

3

46-60'

1
4

61-75'

4

76-90+'

1
Westerlo
Rukh Vynnyky
Westerlo

Analiza Snage

45.7

Ukupno

Napad 47.3
Odbrana 50.6
Forma 40.5
Doslednost 44.8
Rukh Vynnyky

Analiza Snage

27.3

Ukupno

Napad 11.5
Odbrana 38.4
Forma 0.0
Doslednost 95.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

59.5 vs 98.0

Kvalitet Protivnika

54.9 vs 74.5

Protiv Elitnih

33% vs 0%
Westerlo logo Westerlo
I
Genk (54%)
N
OHL (35%)
I
Antwerp (40%)
P
OHL (40%)
I
Genk (49%)
P
Standard (72%)
P
Charleroi (57%)
N
Standard (72%)
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
N
Veres Rivne (62%)
I
Zorya (75%)
I
Karpaty Lviv (81%)
I
Kryvbas KR (76%)
N
Kolos (78%)
I
Shakhtar D (83%)
I
LNZ Cherkasy (74%)
I
Epitsentr (79%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Genk G
0 - 3 I
54%
OHL D
3 - 3 N
35%
Antwerp D
2 - 4 I
40%
OHL G
2 - 0 P
40%
Genk D
1 - 2 I
49%
Standard G
2 - 1 P
72%
Charleroi D
2 - 0 P
57%
Standard G
0 - 0 N
72%
Club Brugge D
1 - 2 I
78%
OHL G
1 - 0 P
52%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Veres Rivne D
0 - 0 N
62%
Zorya D
1 - 2 I
75%
Karpaty Lviv D
0 - 3 I
81%
Kryvbas KR G
0 - 3 I
76%
Kolos D
1 - 1 N
78%
Shakhtar D G
0 - 3 I
83%
LNZ Cherkasy D
1 - 2 I
74%
Epitsentr G
0 - 2 I
79%
Metalist 1925 D
0 - 3 I
74%
Obolon G
0 - 1 I
63%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Rukh Vynnyky се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 65.3) у поређењу са Westerlo (SoS: 51.3). То значи да статистика Rukh Vynnyky има већу тежину.

Напад Westerlo је на другом нивоу, са просеком од 1.4 голова по мечу и Nacho Ferri на челу са 4 голова. Rukh Vynnyky постиже само 0.3 по мечу.

Westerlo има одбрамбену предност, примајући 1.5 по мечу наспрам 2.0 Rukh Vynnyky.

Westerlo се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 3 мечева.

Rukh Vynnyky се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 8 мечева.

Westerlo је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.6 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Westerlo се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (45.7 vs 27.3), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Westerlo

Westerlo

VS
Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више