Siirry sisältöön
Vertaa Young Boys vs Brann

Young Boys vs Brann Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Young Boys vs Brann: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Young Boys Young Boys Kotijoukkue
Brann Brann Vierasjoukkue
Young Boys
52.2
V H H T T T V H V V

Viimeiset 10 Ottelua

Brann
45.1
V V T H H V H H H H

Voitetut Kategoriat

8

Young Boys

5

Tasapeli

2

Brann

Suoritusradar

Young Boys
Brann

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 3T, 3H

30%

3V, 1T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Maaliero
+6

+6

+5

+5

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
A. Sanches (4 maalia)
K. Ingason (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 13
1. Puoliaika: 10 / 2. Puoliaika: 9
Kotivoitto
33%

2V / 6 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
50%

2V / 4 ottelua

33%

2V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
49.6

Sarjan Vaikeus: 48.0, Vastustajan Laatu: 50.7

42.3

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 55.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.49

Todellinen: 1.7 | Ero: +0.21

2.14

Todellinen: 1.9 | Ero: -0.24

Korjattu Vahvuus
52.2

Hyökkäys: 56.4, Puolustus: 63.1, Vire: 39.8

45.1

Hyökkäys: 58.5, Puolustus: 49.2, Vire: 27.7

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1
1

16-30'

3
1

31-45'

5
3

46-60'

4
5

61-75'

2
5

76-90+'

4
Young Boys
Brann
Young Boys

Vahvuusanalyysi

52.2

Kokonais

Hyökkäys 56.4
Puolustus 63.1
Vire 39.8
Tasaisuus 50.5
Brann

Vahvuusanalyysi

45.1

Kokonais

Hyökkäys 58.5
Puolustus 49.2
Vire 27.7
Tasaisuus 46.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

48.0 vs 57.0

Vastustajan Laatu

50.7 vs 55.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Young Boys logo Young Boys
V
Basel (50%)
H
Lugano (59%)
H
St.Gallen (59%)
T
Servette (61%)
T
Basel (51%)
T
Lugano (50%)
V
Lausanne (43%)
H
Thun (44%)
Brann logo Brann
V
Fredrikstad (39%)
V
Tromsø (68%)
T
Rosenborg (46%)
H
Viking (70%)
H
Sandefjord (50%)
V
HamKam (55%)
H
Tromsø (63%)
H
Kristiansund (48%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Basel K
3 - 0 V
50%
Lugano V
0 - 1 H
59%
St.Gallen K
1 - 2 H
59%
Servette K
1 - 1 T
61%
Basel V
3 - 3 T
51%
Lugano K
1 - 1 T
50%
Lausanne V
2 - 0 V
43%
Thun K
1 - 2 H
44%
Luzern V
2 - 1 V
57%
Zürich K
3 - 0 V
33%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Fredrikstad K
3 - 1 V
39%
Tromsø V
5 - 0 V
68%
Rosenborg V
1 - 1 T
46%
Viking V
2 - 3 H
70%
Sandefjord K
0 - 1 H
50%
HamKam V
5 - 1 V
55%
Tromsø K
1 - 2 H
63%
Kristiansund V
2 - 3 H
48%
Bologna V
0 - 1 H
61%
Bologna K
0 - 1 H
56%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 49.6 vs 42.3), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Young Boys keskimäärin 1.7 ja Brann 1.9 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Young Boys päästää 1.1 ja Brann 1.4 per ottelu.

Young Boys ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.0 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Young Boysilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 7.1 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Young Boys

Young Boys

VS
Brann

Brann

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää