Siirry sisältöön
Vertaa Zagłębie vs Kifisia

Zagłębie vs Kifisia Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Zagłębie vs Kifisia: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Zagłębie Zagłębie Kotijoukkue
Kifisia Kifisia Vierasjoukkue
Zagłębie
47.1
V T H H V H H H V V

Viimeiset 10 Ottelua

Kifisia
42.6
H V V T T T T H H V

Voitetut Kategoriat

8

Zagłębie

4

Tasapeli

3

Kifisia

Suoritusradar

Zagłębie
Kifisia

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 1T, 5H

30%

3V, 4T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

0.7

7 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.9

9 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Maaliero
+1

+1

-3

-3

Nollapeli
40%

4 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
30%

3 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
30%

3 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Reguła (2 maalia)
Jorge Pombo (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
54.2

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 52.3

53.9

Sarjan Vaikeus: 56.0, Vastustajan Laatu: 52.5

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.99

Todellinen: 1.0 | Ero: +0.01

0.63

Todellinen: 0.7 | Ero: +0.07

Korjattu Vahvuus
47.1

Hyökkäys: 34.7, Puolustus: 72.9, Vire: 41.7

42.6

Hyökkäys: 24.2, Puolustus: 69.3, Vire: 31.2

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

2

16-30'

2

31-45'

1

46-60'

1
4

61-75'

3
1

76-90+'

1
Zagłębie
Kifisia
Zagłębie

Vahvuusanalyysi

47.1

Kokonais

Hyökkäys 34.7
Puolustus 72.9
Vire 41.7
Tasaisuus 39.7
Kifisia

Vahvuusanalyysi

42.6

Kokonais

Hyökkäys 24.2
Puolustus 69.3
Vire 31.2
Tasaisuus 57.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

57.0 vs 56.0

Vastustajan Laatu

52.3 vs 52.5

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Zagłębie logo Zagłębie
V
Górnik (58%)
T
Cracovia (40%)
H
Nieciecza (36%)
H
Legia (64%)
V
Radomiak (53%)
H
Arka (49%)
H
Motor (59%)
H
Lech (64%)
Kifisia logo Kifisia
H
Atromitos (54%)
V
Panserraikos (54%)
V
Panaitolikos (53%)
T
Panaitolikos (48%)
T
Larissa (46%)
T
Asteras (56%)
T
Atromitos (59%)
H
Panserraikos (49%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Górnik V
2 - 0 V
58%
Cracovia K
0 - 0 T
40%
Nieciecza K
1 - 2 H
36%
Legia V
0 - 1 H
64%
Radomiak K
1 - 0 V
53%
Arka V
1 - 3 H
49%
Motor V
0 - 1 H
59%
Lech K
0 - 1 H
64%
Piast V
3 - 1 V
58%
Wisła Płock K
2 - 0 V
42%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Atromitos K
0 - 3 H
54%
Panserraikos V
2 - 1 V
54%
Panaitolikos V
1 - 0 V
53%
Panaitolikos K
0 - 0 T
48%
Larissa V
1 - 1 T
46%
Asteras K
0 - 0 T
56%
Atromitos V
0 - 0 T
59%
Panserraikos K
1 - 2 H
49%
AEK Athens V
0 - 3 H
67%
Volos K
2 - 0 V
39%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 54.2 vs 53.9), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Zagłębieilla on hyökkäysetu 1.0 maalilla per ottelu verrattuna Kifisiain 0.7:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Zagłębie päästää 0.9 ja Kifisia 1.0 per ottelu.

Zagłębie ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Kifisia ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 1.8 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — epätodennäköistä.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Zagłębie

Zagłębie

VS
Kifisia

Kifisia

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää