Preskoči na sadržaj
Usporedi Radomiak vs Leverkusen

Radomiak vs Leverkusen Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Radomiak i Leverkusen: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Radomiak Radomiak Domaćin
Leverkusen Leverkusen Gost
Radomiak
49.9
N P P P I N I N I P

Zadnjih 10 Utakmica

Leverkusen
55.6
I P P I I P P N I N

Osvojene Kategorije

4

Radomiak

2

Neriješeno

9

Leverkusen

Radar Učinka

Radomiak
Leverkusen

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
40%

4P, 3N, 3I

40%

4P, 2N, 4I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

1.8

18 / 10 utakmica

Gol Razlika
+2

+2

+1

+1

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
R. Wolski (3 golova)
P. Schick (9 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 7
1. Poluvrijeme: 11 / 2. Poluvrijeme: 8
Pobjede Kod Kuće
50%

3P / 6 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
25%

1P / 4 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
54.0

Težina Lige: 57.0, Kvaliteta Protivnika: 52.0

69.1

Težina Lige: 87.0, Kvaliteta Protivnika: 69.5

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.12

Stvarno: 1.2 | Razl: +0.08

2.38

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.48

Korigirana Snaga
49.9

Napad: 41.6, Obrana: 69.3, Forma: 41.6

55.6

Napad: 75.4, Obrana: 47.6, Forma: 47.6

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

3
1

16-30'

3
1

31-45'

5
2

46-60'

2
2

61-75'

2
3

76-90+'

4
Radomiak
Leverkusen
Radomiak

Analiza Snage

49.9

Ukupno

Napad 41.6
Obrana 69.3
Forma 41.6
Dosljednost 50.5
Leverkusen

Analiza Snage

55.6

Ukupno

Napad 75.4
Obrana 47.6
Forma 47.6
Dosljednost 44.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

57.0 vs 87.0

Kvaliteta Protivnika

52.0 vs 69.5

Protiv Elitnih

0% vs 40%
Radomiak logo Radomiak
N
Cracovia (45%)
P
Lechia (46%)
P
Wisła Płock (47%)
P
Widzew (54%)
I
Zagłębie (54%)
N
Motor (54%)
I
Piast (58%)
N
Legia (59%)
Leverkusen logo Leverkusen
I
Stuttgart (75%)
P
Leipzig (79%)
P
Köln (62%)
I
Bayern Munich (62%)
I
Augsburg (66%)
P
Dortmund (76%)
P
Wolfsburg (50%)
N
Heidenheim (67%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Cracovia G
0 - 0 N
45%
Lechia D
3 - 1 P
46%
Wisła Płock G
1 - 0 P
47%
Widzew D
2 - 1 P
54%
Zagłębie G
0 - 1 I
54%
Motor D
1 - 1 N
54%
Piast G
1 - 3 I
58%
Legia D
1 - 1 N
59%
GKS Katowice D
0 - 1 I
59%
Arka D
3 - 1 P
44%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Stuttgart G
1 - 3 I
75%
Leipzig D
4 - 1 P
79%
Köln G
2 - 1 P
62%
Bayern Munich D
0 - 2 I
62%
Augsburg D
1 - 2 I
66%
Dortmund G
1 - 0 P
76%
Wolfsburg D
6 - 3 P
50%
Heidenheim G
3 - 3 N
67%
Arsenal G
0 - 2 I
77%
Bayern Munich D
1 - 1 N
81%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Leverkusen se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 69.1) u usporedbi s Radomiak (SoS: 54.0). To znači da statistike Leverkusen imaju veću težinu.

Leverkusen ima napadačku prednost s 1.9 golova po utakmici naspram 1.2 Radomiak.

U obrani Radomiak je daleko superiorniji, primajući samo 1.0 golova po utakmici uz 2 čistih mreža, dok Leverkusen prima 1.8 po utakmici.

Radomiak se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Leverkusen se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 2 od 5 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.9 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Leverkusen ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 5.7 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Radomiak

Radomiak

VS
Leverkusen

Leverkusen

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više