Sla naar inhoud
Vergelijken Radomiak vs Leverkusen

Radomiak vs Leverkusen Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Radomiak vs Leverkusen: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Radomiak Radomiak Thuisteam
Leverkusen Leverkusen Uitteam
Radomiak
49.9
G W W W V G V G V W

Laatste 10 Wedstrijden

Leverkusen
55.6
V W W V V W W G V G

Gewonnen Categorieën

4

Radomiak

2

Gelijkspel

9

Leverkusen

Prestatieradar

Radomiak
Leverkusen

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 3G, 3V

40%

4W, 2G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.0

10 / 10 wedstrijden

1.8

18 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+2

+2

+1

+1

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
R. Wolski (3 doelpunten)
P. Schick (9 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 5 / 2e Helft: 7
1e Helft: 11 / 2e Helft: 8
Thuiswinst
50%

3W / 6 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
25%

1W / 4 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
54.0

Competitiemoeilijkheid: 57.0, Tegenstanderkwaliteit: 52.0

69.1

Competitiemoeilijkheid: 87.0, Tegenstanderkwaliteit: 69.5

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.12

Werkelijk: 1.2 | Versch: +0.08

2.38

Werkelijk: 1.9 | Versch: -0.48

Aangepaste Sterktewaarde
49.9

Aanval: 41.6, Verdediging: 69.3, Vorm: 41.6

55.6

Aanval: 75.4, Verdediging: 47.6, Vorm: 47.6

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

3
1

16-30'

3
1

31-45'

5
2

46-60'

2
2

61-75'

2
3

76-90+'

4
Radomiak
Leverkusen
Radomiak

Sterkte-uitsplitsing

49.9

Totaal

Aanval 41.6
Verdediging 69.3
Vorm 41.6
Consistentie 50.5
Leverkusen

Sterkte-uitsplitsing

55.6

Totaal

Aanval 75.4
Verdediging 47.6
Vorm 47.6
Consistentie 44.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

57.0 vs 87.0

Tegenstanderkwaliteit

52.0 vs 69.5

Record tegen Topteams

0% vs 40%
Radomiak logo Radomiak
G
Cracovia (45%)
W
Lechia (46%)
W
Wisła Płock (47%)
W
Widzew (54%)
V
Zagłębie (54%)
G
Motor (54%)
V
Piast (58%)
G
Legia (59%)
Leverkusen logo Leverkusen
V
Stuttgart (75%)
W
Leipzig (79%)
W
Köln (62%)
V
Bayern Munich (62%)
V
Augsburg (66%)
W
Dortmund (76%)
W
Wolfsburg (50%)
G
Heidenheim (67%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Cracovia U
0 - 0 G
45%
Lechia T
3 - 1 W
46%
Wisła Płock U
1 - 0 W
47%
Widzew T
2 - 1 W
54%
Zagłębie U
0 - 1 V
54%
Motor T
1 - 1 G
54%
Piast U
1 - 3 V
58%
Legia T
1 - 1 G
59%
GKS Katowice T
0 - 1 V
59%
Arka T
3 - 1 W
44%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Stuttgart U
1 - 3 V
75%
Leipzig T
4 - 1 W
79%
Köln U
2 - 1 W
62%
Bayern Munich T
0 - 2 V
62%
Augsburg T
1 - 2 V
66%
Dortmund U
1 - 0 W
76%
Wolfsburg T
6 - 3 W
50%
Heidenheim U
3 - 3 G
67%
Arsenal U
0 - 2 V
77%
Bayern Munich T
1 - 1 G
81%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Leverkusen heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 69.1) vergeleken met Radomiak (SoS: 54.0). Dit betekent dat de statistieken van Leverkusen meer gewicht hebben.

Leverkusen heeft het aanvallende voordeel met 1.9 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.2 van Radomiak, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is Radomiak ver superieur, met slechts 1.0 tegendoelpunten per wedstrijd en 2 clean sheets, terwijl Leverkusen er 1.8 per wedstrijd incasseert.

Radomiak heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Leverkusen heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 2 van 5 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.9 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Leverkusen heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 5.7 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Radomiak

Radomiak

VS
Leverkusen

Leverkusen

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie