Preskoči na sadržaj
Usporedi Rukh Vynnyky vs Thun

Rukh Vynnyky vs Thun Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Rukh Vynnyky i Thun: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Domaćin
Thun Thun Gost
Rukh Vynnyky
27.3
N I I I N I I I I I

Zadnjih 10 Utakmica

Thun
41.4
I I I P I I P P N P

Osvojene Kategorije

2

Rukh Vynnyky

2

Neriješeno

11

Thun

Radar Učinka

Rukh Vynnyky
Thun

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
0%

0P, 2N, 8I

40%

4P, 1N, 5I

Golova po Utakmici
0.3

3 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
2.0

20 / 10 utakmica

1.5

15 / 10 utakmica

Gol Razlika
-17

-17

+1

+1

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

0%

0 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Igor Neves (2 golova)
E. Rastoder (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 2 / 2. Poluvrijeme: 1
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 9
Pobjede Kod Kuće
0%

0P / 6 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
0%

0P / 4 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
65.3

Težina Lige: 98.0, Kvaliteta Protivnika: 74.5

37.5

Težina Lige: 49.0, Kvaliteta Protivnika: 51.2

Protiv Elitnih
0%

0P / 8 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.46

Stvarno: 0.3 | Razl: -0.16

1.37

Stvarno: 1.6 | Razl: +0.23

Korigirana Snaga
27.3

Napad: 11.5, Obrana: 38.4, Forma: 0.0

41.4

Napad: 46.7, Obrana: 43.8, Forma: 35.0

Analiza Vremena Golova

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

4
1

46-60'

4

61-75'

3
1

76-90+'

2
Rukh Vynnyky
Thun
Rukh Vynnyky

Analiza Snage

27.3

Ukupno

Napad 11.5
Obrana 38.4
Forma 0.0
Dosljednost 95.2
Thun

Analiza Snage

41.4

Ukupno

Napad 46.7
Obrana 43.8
Forma 35.0
Dosljednost 39.7

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

98.0 vs 49.0

Kvaliteta Protivnika

74.5 vs 51.2

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
N
Veres Rivne (62%)
I
Zorya (75%)
I
Karpaty Lviv (81%)
I
Kryvbas KR (76%)
N
Kolos (78%)
I
Shakhtar D (83%)
I
LNZ Cherkasy (74%)
I
Epitsentr (79%)
Thun logo Thun
I
Sion (70%)
I
Basel (55%)
I
Lugano (54%)
P
Basel (50%)
I
Lugano (55%)
I
Zürich (38%)
P
GC Zürich (27%)
P
Young Boys (56%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Veres Rivne D
0 - 0 N
62%
Zorya D
1 - 2 I
75%
Karpaty Lviv D
0 - 3 I
81%
Kryvbas KR G
0 - 3 I
76%
Kolos D
1 - 1 N
78%
Shakhtar D G
0 - 3 I
83%
LNZ Cherkasy D
1 - 2 I
74%
Epitsentr G
0 - 2 I
79%
Metalist 1925 D
0 - 3 I
74%
Obolon G
0 - 1 I
63%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Sion G
0 - 2 I
70%
Basel G
1 - 3 I
55%
Lugano D
0 - 1 I
54%
Basel D
3 - 1 P
50%
Lugano G
0 - 1 I
55%
Zürich G
1 - 2 I
38%
GC Zürich D
5 - 1 P
27%
Young Boys G
2 - 1 P
56%
St.Gallen D
2 - 2 N
55%
Luzern D
2 - 1 P
52%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Rukh Vynnyky se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 65.3) u usporedbi s Thun (SoS: 37.5). To znači da statistike Rukh Vynnyky imaju veću težinu.

Napad Thun je na drugoj razini, s prosjekom od 1.6 golova po utakmici i E. Rastoder na čelu s 3 golova. Rukh Vynnyky postiže samo 0.3 po utakmici.

Thun ima obrambenu prednost, primajući 1.5 po utakmici naspram 2.0 Rukh Vynnyky.

Rukh Vynnyky se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 8 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.7 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Thun ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 14.1 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

VS
Thun

Thun

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više