Sla naar inhoud
Vergelijken Rukh Vynnyky vs Thun

Rukh Vynnyky vs Thun Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Rukh Vynnyky vs Thun: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Thuisteam
Thun Thun Uitteam
Rukh Vynnyky
27.3
G V V V G V V V V V

Laatste 10 Wedstrijden

Thun
41.4
V V V W V V W W G W

Gewonnen Categorieën

2

Rukh Vynnyky

2

Gelijkspel

11

Thun

Prestatieradar

Rukh Vynnyky
Thun

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
0%

0W, 2G, 8V

40%

4W, 1G, 5V

Doelpunten / Wedstrijd
0.3

3 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.0

20 / 10 wedstrijden

1.5

15 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-17

-17

+1

+1

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

0%

0 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
60%

6 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
30%

3 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
Igor Neves (2 doelpunten)
E. Rastoder (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 2 / 2e Helft: 1
1e Helft: 7 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
0%

0W / 6 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 4 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
65.3

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 74.5

37.5

Competitiemoeilijkheid: 49.0, Tegenstanderkwaliteit: 51.2

Record vs Topteams
0%

0W / 8 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.46

Werkelijk: 0.3 | Versch: -0.16

1.37

Werkelijk: 1.6 | Versch: +0.23

Aangepaste Sterktewaarde
27.3

Aanval: 11.5, Verdediging: 38.4, Vorm: 0.0

41.4

Aanval: 46.7, Verdediging: 43.8, Vorm: 35.0

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

4
1

46-60'

4

61-75'

3
1

76-90+'

2
Rukh Vynnyky
Thun
Rukh Vynnyky

Sterkte-uitsplitsing

27.3

Totaal

Aanval 11.5
Verdediging 38.4
Vorm 0.0
Consistentie 95.2
Thun

Sterkte-uitsplitsing

41.4

Totaal

Aanval 46.7
Verdediging 43.8
Vorm 35.0
Consistentie 39.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

98.0 vs 49.0

Tegenstanderkwaliteit

74.5 vs 51.2

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
G
Veres Rivne (62%)
V
Zorya (75%)
V
Karpaty Lviv (81%)
V
Kryvbas KR (76%)
G
Kolos (78%)
V
Shakhtar D (83%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
V
Epitsentr (79%)
Thun logo Thun
V
Sion (70%)
V
Basel (55%)
V
Lugano (54%)
W
Basel (50%)
V
Lugano (55%)
V
Zürich (38%)
W
GC Zürich (27%)
W
Young Boys (56%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Veres Rivne T
0 - 0 G
62%
Zorya T
1 - 2 V
75%
Karpaty Lviv T
0 - 3 V
81%
Kryvbas KR U
0 - 3 V
76%
Kolos T
1 - 1 G
78%
Shakhtar D U
0 - 3 V
83%
LNZ Cherkasy T
1 - 2 V
74%
Epitsentr U
0 - 2 V
79%
Metalist 1925 T
0 - 3 V
74%
Obolon U
0 - 1 V
63%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Sion U
0 - 2 V
70%
Basel U
1 - 3 V
55%
Lugano T
0 - 1 V
54%
Basel T
3 - 1 W
50%
Lugano U
0 - 1 V
55%
Zürich U
1 - 2 V
38%
GC Zürich T
5 - 1 W
27%
Young Boys U
2 - 1 W
56%
St.Gallen T
2 - 2 G
55%
Luzern T
2 - 1 W
52%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Rukh Vynnyky heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 65.3) vergeleken met Thun (SoS: 37.5). Dit betekent dat de statistieken van Rukh Vynnyky meer gewicht hebben.

De aanval van Thun is van een ander niveau, met gemiddeld 1.6 doelpunten per wedstrijd en E. Rastoder als topscorer met 3 goals. Rukh Vynnyky scoort slechts 0.3 per wedstrijd.

Thun heeft het defensieve voordeel, met 1.5 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 2.0 van Rukh Vynnyky.

Rukh Vynnyky heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 8 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.7 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Thun heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 14.1 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

VS
Thun

Thun

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie