Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás AGF vs Go Ahead

AGF vs Go Ahead Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: AGF vs Go Ahead — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

AGF AGF Hazai Csapat
Go Ahead Go Ahead Vendég Csapat
AGF
52.9
Gy Gy D D V D Gy D D Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Go Ahead
56.1
V D D D Gy V Gy V Gy Gy

Nyert Kategóriák

3

AGF

3

Döntetlen

9

Go Ahead

Teljesítményradar

AGF
Go Ahead

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 5D, 1V

40%

4Gy, 3D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

2.0

20 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+4

+4

+8

+8

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
T. Bech (2 gól)
J. Breum (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 12
Hazai Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

50%

3Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
50%

3Gy / 6 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
52.4

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 50.7

53.2

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 60.7

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.14

Valós: 1.2 | Kül: +0.06

2.0

Valós: 2.0 | Kül: 0.0

Korrigált Erő
52.9

Támadás: 41.0, Védekezés: 75.1, Forma: 41.0

56.1

Támadás: 68.8, Védekezés: 61.9, Forma: 41.3

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

4
2

16-30'

2
2

31-45'

2
2

46-60'

5
2

61-75'

4
2

76-90+'

3
AGF
Go Ahead
AGF

Erő Részletezés

52.9

Összesített

Támadás 41.0
Védekezés 75.1
Forma 41.0
Állandóság 63.7
Go Ahead

Erő Részletezés

56.1

Összesített

Támadás 68.8
Védekezés 61.9
Forma 41.3
Állandóság 50.5

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 80.0

Ellenfél Minősége

50.7 vs 60.7

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
AGF logo AGF
Gy
Brøndby (49%)
Gy
Sønderjyske (43%)
D
Midtjylland (52%)
D
Nordsjælland (60%)
V
Midtjylland (57%)
D
Nordsjælland (55%)
Gy
Viborg (55%)
D
Brøndby (44%)
Go Ahead logo Go Ahead
V
PSV (75%)
D
Sparta (49%)
D
AZ (67%)
D
Groningen (66%)
Gy
Zwolle (54%)
V
Utrecht (75%)
Gy
NAC (49%)
V
Twente (76%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Brøndby I
2 - 0 Gy
49%
Sønderjyske H
2 - 1 Gy
43%
Midtjylland H
0 - 0 D
52%
Nordsjælland I
1 - 1 D
60%
Midtjylland I
1 - 2 V
57%
Nordsjælland H
1 - 1 D
55%
Viborg I
2 - 1 Gy
55%
Brøndby H
0 - 0 D
44%
Sønderjyske I
1 - 1 D
48%
Vejle I
2 - 1 Gy
44%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
PSV H
1 - 4 V
75%
Sparta I
2 - 2 D
49%
AZ H
0 - 0 D
67%
Groningen I
0 - 0 D
66%
Zwolle H
5 - 0 Gy
54%
Utrecht I
0 - 2 V
75%
NAC H
6 - 0 Gy
49%
Twente H
1 - 4 V
76%
Excelsior I
1 - 0 Gy
60%
Heracles H
4 - 0 Gy
36%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 52.4 vs 53.2), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Go Ahead tartja a támadó előnyt 2.0 góllal meccsenként AGF 1.2-jával szemben.

AGF védekezési előnyben van, 0.8-t kapva meccsenként Go Ahead 1.2-jával szemben.

AGF nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Go Ahead küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

AGF

AGF

VS
Go Ahead

Go Ahead

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet