Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Atromitos vs Epitsentr

Atromitos vs Epitsentr Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Atromitos vs Epitsentr — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Atromitos Atromitos Hazai Csapat
Epitsentr Epitsentr Vendég Csapat
Atromitos
53.5
Gy V V Gy Gy Gy D D V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Epitsentr
63.4
Gy D D D D V Gy V Gy Gy

Nyert Kategóriák

5

Atromitos

2

Döntetlen

8

Epitsentr

Teljesítményradar

Atromitos
Epitsentr

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 3D, 3V

40%

4Gy, 4D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+5

+5

+6

+6

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Baku (6 gól)
V. Sydun (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 10 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

67%

4Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
54.0

Liga Nehézsége: 56.0, Ellenfél Minősége: 52.7

72.5

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 66.5

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.99

Valós: 1.8 | Kül: -0.19

2.01

Valós: 1.7 | Kül: -0.31

Korrigált Erő
53.5

Támadás: 62.4, Védekezés: 58.9, Forma: 41.6

63.4

Támadás: 69.4, Védekezés: 77.6, Forma: 49.0

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

4
2

16-30'

5

31-45'

3
2

46-60'

7
4

61-75'

1
3

76-90+'

2
Atromitos
Epitsentr
Atromitos

Erő Részletezés

53.5

Összesített

Támadás 62.4
Védekezés 58.9
Forma 41.6
Állandóság 50.5
Epitsentr

Erő Részletezés

63.4

Összesített

Támadás 69.4
Védekezés 77.6
Forma 49.0
Állandóság 56.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

56.0 vs 98.0

Ellenfél Minősége

52.7 vs 66.5

Topcsapatok Ellen

0% vs 40%
Atromitos logo Atromitos
Gy
Kifisia (54%)
V
Panaitolikos (48%)
V
Asteras (61%)
Gy
Asteras (56%)
Gy
Panserraikos (54%)
Gy
Larissa (41%)
D
Kifisia (49%)
D
Panaitolikos (53%)
Epitsentr logo Epitsentr
Gy
Polissya (77%)
D
Obolon (63%)
D
Veres Rivne (67%)
D
Oleksandria (44%)
D
Karpaty Lviv (81%)
V
Zorya (80%)
Gy
Kudrivka (55%)
V
Kryvbas KR (76%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Kifisia I
3 - 0 Gy
54%
Panaitolikos H
1 - 2 V
48%
Asteras I
2 - 4 V
61%
Asteras H
2 - 1 Gy
56%
Panserraikos I
4 - 0 Gy
54%
Larissa H
3 - 2 Gy
41%
Kifisia H
0 - 0 D
49%
Panaitolikos I
1 - 1 D
53%
Levadiakos I
0 - 1 V
49%
AEK Athens H
2 - 2 D
62%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Polissya H
3 - 2 Gy
77%
Obolon I
2 - 2 D
63%
Veres Rivne I
3 - 3 D
67%
Oleksandria H
1 - 1 D
44%
Karpaty Lviv H
0 - 0 D
81%
Zorya I
0 - 1 V
80%
Kudrivka H
1 - 0 Gy
55%
Kryvbas KR I
1 - 2 V
76%
Rukh Vynnyky H
2 - 0 Gy
44%
Kolos H
4 - 0 Gy
78%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Epitsentr jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 72.5) összehasonlítva Atromitos-val (SoS: 54.0). Ez azt jelenti, hogy Epitsentr statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Atromitos átlag 1.8 és Epitsentr átlag 1.7 góllal meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Atromitos 1.3-t és Epitsentr 1.1-t kapva meccsenként.

Atromitos nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Epitsentr küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 2-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Epitsentr-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 9.9 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Atromitos

Atromitos

VS
Epitsentr

Epitsentr

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet