Прескочи на садржај
Упореди Atromitos vs Epitsentr

Atromitos vs Epitsentr Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Atromitos i Epitsentr: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Atromitos Atromitos Domaćin
Epitsentr Epitsentr Gost
Atromitos
53.5
P I I P P P N N I N

Poslednjih 10 Utakmica

Epitsentr
63.4
P N N N N I P I P P

Osvojene Kategorije

5

Atromitos

2

Nerešeno

8

Epitsentr

Radar Učinka

Atromitos
Epitsentr

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 3N, 3I

40%

4P, 4N, 2I

Golova po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
+5

+5

+6

+6

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Baku (6 golova)
V. Sydun (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 10 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 10
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
54.0

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 52.7

72.5

Težina Lige: 98.0, Kvalitet Protivnika: 66.5

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.99

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.19

2.01

Stvarno: 1.7 | Razl: -0.31

Korigovana Snaga
53.5

Napad: 62.4, Odbrana: 58.9, Forma: 41.6

63.4

Napad: 69.4, Odbrana: 77.6, Forma: 49.0

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

4
2

16-30'

5

31-45'

3
2

46-60'

7
4

61-75'

1
3

76-90+'

2
Atromitos
Epitsentr
Atromitos

Analiza Snage

53.5

Ukupno

Napad 62.4
Odbrana 58.9
Forma 41.6
Doslednost 50.5
Epitsentr

Analiza Snage

63.4

Ukupno

Napad 69.4
Odbrana 77.6
Forma 49.0
Doslednost 56.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

56.0 vs 98.0

Kvalitet Protivnika

52.7 vs 66.5

Protiv Elitnih

0% vs 40%
Atromitos logo Atromitos
P
Kifisia (54%)
I
Panaitolikos (48%)
I
Asteras (61%)
P
Asteras (56%)
P
Panserraikos (54%)
P
Larissa (41%)
N
Kifisia (49%)
N
Panaitolikos (53%)
Epitsentr logo Epitsentr
P
Polissya (77%)
N
Obolon (63%)
N
Veres Rivne (67%)
N
Oleksandria (44%)
N
Karpaty Lviv (81%)
I
Zorya (80%)
P
Kudrivka (55%)
I
Kryvbas KR (76%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Kifisia G
3 - 0 P
54%
Panaitolikos D
1 - 2 I
48%
Asteras G
2 - 4 I
61%
Asteras D
2 - 1 P
56%
Panserraikos G
4 - 0 P
54%
Larissa D
3 - 2 P
41%
Kifisia D
0 - 0 N
49%
Panaitolikos G
1 - 1 N
53%
Levadiakos G
0 - 1 I
49%
AEK Athens D
2 - 2 N
62%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Polissya D
3 - 2 P
77%
Obolon G
2 - 2 N
63%
Veres Rivne G
3 - 3 N
67%
Oleksandria D
1 - 1 N
44%
Karpaty Lviv D
0 - 0 N
81%
Zorya G
0 - 1 I
80%
Kudrivka D
1 - 0 P
55%
Kryvbas KR G
1 - 2 I
76%
Rukh Vynnyky D
2 - 0 P
44%
Kolos D
4 - 0 P
78%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Epitsentr се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 72.5) у поређењу са Atromitos (SoS: 54.0). То значи да статистика Epitsentr има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Atromitos на просеку 1.8 и Epitsentr на 1.7 голова по мечу.

Обе одбране су упоредиве, са Atromitos који прима 1.3 и Epitsentr који прима 1.1 по мечу.

Atromitos се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Epitsentr се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 2 од 5 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.0 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Epitsentr има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 9.9 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Atromitos

Atromitos

VS
Epitsentr

Epitsentr

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више