Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Brann vs Volos

Brann vs Volos Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Brann vs Volos — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Brann Brann Hazai Csapat
Volos Volos Vendég Csapat
Brann
45.1
Gy Gy D V V Gy V V V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Volos
34.6
V V V D Gy V D D V D

Nyert Kategóriák

10

Brann

3

Döntetlen

2

Volos

Teljesítményradar

Brann
Volos

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 1D, 6V

10%

1Gy, 4D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.9

19 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

2.1

21 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+5

+5

-9

-9

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

0%

0 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Gólkirály
K. Ingason (4 gól)
J. Hurtado (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 10 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

0%

0Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
42.3

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 55.6

53.4

Liga Nehézsége: 56.0, Ellenfél Minősége: 51.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.14

Valós: 1.9 | Kül: -0.24

1.2

Valós: 1.2 | Kül: 0.0

Korrigált Erő
45.1

Támadás: 58.5, Védekezés: 49.2, Forma: 27.7

34.6

Támadás: 41.4, Védekezés: 31.0, Forma: 10.3

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
3

16-30'

1
5

31-45'

2
4

46-60'

1
2

61-75'

3
4

76-90+'

4
Brann
Volos
Brann

Erő Részletezés

45.1

Összesített

Támadás 58.5
Védekezés 49.2
Forma 27.7
Állandóság 46.0
Volos

Erő Részletezés

34.6

Összesített

Támadás 41.4
Védekezés 31.0
Forma 10.3
Állandóság 75.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

57.0 vs 56.0

Ellenfél Minősége

55.6 vs 51.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Brann logo Brann
Gy
Fredrikstad (39%)
Gy
Tromsø (68%)
D
Rosenborg (46%)
V
Viking (70%)
V
Sandefjord (50%)
Gy
HamKam (55%)
V
Tromsø (63%)
V
Kristiansund (48%)
Volos logo Volos
V
Levadiakos (44%)
V
Levadiakos (49%)
V
Aris (58%)
D
OFI (44%)
Gy
PAOK (54%)
V
Kifisia (54%)
D
OFI (44%)
D
AEK Athens (62%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Fredrikstad H
3 - 1 Gy
39%
Tromsø I
5 - 0 Gy
68%
Rosenborg I
1 - 1 D
46%
Viking I
2 - 3 V
70%
Sandefjord H
0 - 1 V
50%
HamKam I
5 - 1 Gy
55%
Tromsø H
1 - 2 V
63%
Kristiansund I
2 - 3 V
48%
Bologna I
0 - 1 V
61%
Bologna H
0 - 1 V
56%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Levadiakos H
0 - 3 V
44%
Levadiakos I
2 - 5 V
49%
Aris I
2 - 3 V
58%
OFI H
1 - 1 D
44%
PAOK H
2 - 1 Gy
54%
Kifisia I
0 - 2 V
54%
OFI H
1 - 1 D
44%
AEK Athens H
2 - 2 D
62%
Panserraikos I
1 - 2 V
54%
Aris H
1 - 1 D
53%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Volos jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 53.4) összehasonlítva Brann-val (SoS: 42.3). Ez azt jelenti, hogy Volos statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Brann tartja a támadó előnyt 1.9 góllal meccsenként Volos 1.2-jával szemben.

Brann védekezési előnyben van, 1.4-t kapva meccsenként Volos 2.1-jával szemben.

Volos nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.3 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Brann-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 10.5 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Brann

Brann

VS
Volos

Volos

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet