Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Como vs Genk

Como vs Genk Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Como vs Genk — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Como Como Hazai Csapat
Genk Genk Vendég Csapat
Como
62.2
Gy D Gy V V V D Gy Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Genk
50.6
Gy V D D Gy D Gy D V Gy

Nyert Kategóriák

12

Como

2

Döntetlen

1

Genk

Teljesítményradar

Como
Genk

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 2D, 3V

40%

4Gy, 4D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+7

+7

0

0

Kapott Gól Nélkül
50%

5 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
T. Douvikas (4 gól)
A. Bibout (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 10
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
50%

3Gy / 6 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
63.4

Liga Nehézsége: 85.5, Ellenfél Minősége: 65.6

56.0

Liga Nehézsége: 60.6, Ellenfél Minősége: 52.9

Topcsapatok Ellen
25%

1Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.05

Valós: 1.8 | Kül: -0.25

1.53

Valós: 1.6 | Kül: +0.07

Korrigált Erő
62.2

Támadás: 68.0, Védekezés: 71.8, Forma: 56.7

50.6

Támadás: 56.5, Védekezés: 49.5, Forma: 42.4

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

2
1

16-30'

1
3

31-45'

1
4

46-60'

4
3

61-75'

5
4

76-90+'

3
Como
Genk
Como

Erő Részletezés

62.2

Összesített

Támadás 68.0
Védekezés 71.8
Forma 56.7
Állandóság 45.7
Genk

Erő Részletezés

50.6

Összesített

Támadás 56.5
Védekezés 49.5
Forma 42.4
Állandóság 56.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

85.5 vs 60.6

Ellenfél Minősége

65.6 vs 52.9

Topcsapatok Ellen

25% vs 0%
Como logo Como
Gy
Verona (55%)
D
Napoli (74%)
Gy
Genoa (67%)
V
Inter Milan (66%)
V
Sassuolo (69%)
V
Inter Milan (78%)
D
Udinese (79%)
Gy
Pisa (40%)
Genk logo Genk
Gy
Westerlo (45%)
V
Charleroi (51%)
D
Standard (55%)
D
Charleroi (46%)
Gy
Westerlo (50%)
D
OHL (47%)
Gy
Antwerp (57%)
D
La Louvière (54%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Verona I
1 - 0 Gy
55%
Napoli H
0 - 0 D
74%
Genoa I
2 - 0 Gy
67%
Inter Milan I
2 - 3 V
66%
Sassuolo I
1 - 2 V
69%
Inter Milan H
3 - 4 V
78%
Udinese I
0 - 0 D
79%
Pisa H
5 - 0 Gy
40%
Roma H
2 - 1 Gy
70%
Cagliari I
2 - 1 Gy
58%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Westerlo H
3 - 0 Gy
45%
Charleroi I
0 - 2 V
51%
Standard H
1 - 1 D
55%
Charleroi H
1 - 1 D
46%
Westerlo I
2 - 1 Gy
50%
OHL H
0 - 0 D
47%
Antwerp I
2 - 1 Gy
57%
La Louvière I
5 - 5 D
54%
Freiburg I
1 - 5 V
69%
Sint-Truiden H
1 - 0 Gy
55%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 63.4 vs 56.0), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Como átlag 1.8 és Genk átlag 1.6 góllal meccsenként.

Como védekezési előnyben van, 1.1-t kapva meccsenként Genk 1.6-jával szemben.

Como küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 1-t nyerve.

Genk nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Como-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 11.6 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Como

Como

VS
Genk

Genk

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet