Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Dender vs Twente

Dender vs Twente Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Dender vs Twente — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Dender Dender Hazai Csapat
Twente Twente Vendég Csapat
Dender
33.6
V Gy V V V Gy V V D D

Utolsó 10 Mérkőzés

Twente
75.3
Gy D D Gy Gy Gy V Gy Gy Gy

Nyert Kategóriák

0

Dender

4

Döntetlen

11

Twente

Teljesítményradar

Dender
Twente

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 2D, 6V

70%

7Gy, 2D, 1V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

2.1

21 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-8

-8

+11

+11

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
D. Hrnčár (2 gól)
K. Hlynsson (6 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 3
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 12
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

67%

4Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

75%

3Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
44.9

Liga Nehézsége: 62.4, Ellenfél Minősége: 57.1

62.1

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 62.5

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

33%

1Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.01

Valós: 1.0 | Kül: -0.01

2.55

Valós: 2.1 | Kül: -0.45

Korrigált Erő
33.6

Támadás: 31.6, Védekezés: 38.0, Forma: 19.0

75.3

Támadás: 78.5, Védekezés: 74.7, Forma: 78.5

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

2
2

16-30'

3
3

31-45'

3
2

46-60'

8
1

61-75'

3
1

76-90+'

2
Dender
Twente
Dender

Erő Részletezés

33.6

Összesített

Támadás 31.6
Védekezés 38.0
Forma 19.0
Állandóság 59.2
Twente

Erő Részletezés

75.3

Összesített

Támadás 78.5
Védekezés 74.7
Forma 78.5
Állandóság 63.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

62.4 vs 80.0

Ellenfél Minősége

57.1 vs 62.5

Topcsapatok Ellen

0% vs 33%
Dender logo Dender
V
ZW (59%)
Gy
La Louvière (38%)
V
Cercle Brugge (51%)
V
Cercle Brugge (46%)
V
ZW (65%)
Gy
La Louvière (54%)
V
Gent (58%)
V
R. Union SG (80%)
Twente logo Twente
Gy
Sparta (44%)
D
AZ (72%)
D
NEC (64%)
Gy
Volendam (49%)
Gy
Ajax (67%)
Gy
Fortuna (61%)
V
Utrecht (70%)
Gy
Go Ahead (70%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
ZW I
1 - 2 V
59%
La Louvière H
2 - 1 Gy
38%
Cercle Brugge I
1 - 2 V
51%
Cercle Brugge H
1 - 4 V
46%
ZW H
1 - 2 V
65%
La Louvière I
1 - 0 Gy
54%
Gent H
1 - 3 V
58%
R. Union SG I
0 - 2 V
80%
Charleroi H
2 - 2 D
57%
Cercle Brugge I
0 - 0 D
63%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Sparta H
4 - 0 Gy
44%
AZ I
2 - 2 D
72%
NEC H
1 - 1 D
64%
Volendam H
2 - 1 Gy
49%
Ajax I
2 - 1 Gy
67%
Fortuna I
2 - 1 Gy
61%
Utrecht H
0 - 2 V
70%
Go Ahead I
4 - 1 Gy
70%
Feyenoord H
2 - 0 Gy
67%
Groningen H
2 - 1 Gy
61%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Twente jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 62.1) összehasonlítva Dender-val (SoS: 44.9). Ez azt jelenti, hogy Twente statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Twente támadása más szinten van, átlagosan 2.1 gólt szerezve meccsenként, K. Hlynsson vezeti 6 góllal. Dender csak 1.0-t ér el meccsenként.

Védekezésben Twente messze felülmúlja, meccsenként csak 1.0 gólt kapva 2 kapott gól nélküli meccsel, míg Dender 1.8-t kap meccsenként.

Twente küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

Twente erős idegenbeli csapat 75%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Átfogó elemzésünk alapján Twente az egyértelmű favorit. Fölénye támadásban (78.5), védekezésben (74.7) és formában (78.5) nem hagy kétséget. Dender-nak kivételes teljesítményre van szüksége.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Dender

Dender

VS
Twente

Twente

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet