Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás GAK vs Young Boys

GAK vs Young Boys Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: GAK vs Young Boys — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

GAK GAK Hazai Csapat
Young Boys Young Boys Vendég Csapat
GAK
52.1
D Gy V V D V Gy Gy Gy V

Utolsó 10 Mérkőzés

Young Boys
52.2
Gy V V D D D Gy V Gy Gy

Nyert Kategóriák

3

GAK

7

Döntetlen

5

Young Boys

Teljesítményradar

GAK
Young Boys

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 2D, 4V

40%

4Gy, 3D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+6

+6

+6

+6

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
R. Harakaté (4 gól)
A. Sanches (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 13
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

33%

2Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

50%

2Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
51.3

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 48.8

49.6

Liga Nehézsége: 48.0, Ellenfél Minősége: 50.7

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.66

Valós: 1.7 | Kül: +0.04

1.49

Valós: 1.7 | Kül: +0.21

Korrigált Erő
52.1

Támadás: 57.4, Védekezés: 64.2, Forma: 40.5

52.2

Támadás: 56.4, Védekezés: 63.1, Forma: 39.8

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

2
2

16-30'

1
4

31-45'

1
3

46-60'

3
3

61-75'

5
5

76-90+'

5
GAK
Young Boys
GAK

Erő Részletezés

52.1

Összesített

Támadás 57.4
Védekezés 64.2
Forma 40.5
Állandóság 44.8
Young Boys

Erő Részletezés

52.2

Összesített

Támadás 56.4
Védekezés 63.1
Forma 39.8
Állandóság 50.5

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 48.0

Ellenfél Minősége

48.8 vs 50.7

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
GAK logo GAK
D
Altach (43%)
Gy
WSG Tirol (44%)
V
WAC (51%)
V
Ried (55%)
D
Ried (50%)
V
Altach (48%)
Gy
BW Linz (55%)
Gy
WSG Tirol (48%)
Young Boys logo Young Boys
Gy
Basel (50%)
V
Lugano (59%)
V
St.Gallen (59%)
D
Servette (61%)
D
Basel (51%)
D
Lugano (50%)
Gy
Lausanne (43%)
V
Thun (44%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Altach H
2 - 2 D
43%
WSG Tirol H
4 - 0 Gy
44%
WAC I
0 - 1 V
51%
Ried I
1 - 2 V
55%
Ried H
1 - 1 D
50%
Altach I
0 - 1 V
48%
BW Linz H
2 - 1 Gy
55%
WSG Tirol I
5 - 1 Gy
48%
WAC H
2 - 0 Gy
46%
WSG Tirol I
0 - 2 V
48%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Basel H
3 - 0 Gy
50%
Lugano I
0 - 1 V
59%
St.Gallen H
1 - 2 V
59%
Servette H
1 - 1 D
61%
Basel I
3 - 3 D
51%
Lugano H
1 - 1 D
50%
Lausanne I
2 - 0 Gy
43%
Thun H
1 - 2 V
44%
Luzern I
2 - 1 Gy
57%
Zürich H
3 - 0 Gy
33%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 51.3 vs 49.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, GAK átlag 1.7 és Young Boys átlag 1.7 góllal meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, GAK 1.1-t és Young Boys 1.1-t kapva meccsenként.

GAK nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Young Boys nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

GAK

GAK

VS
Young Boys

Young Boys

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet