Przejdź do treści
Porównaj GAK vs Young Boys

GAK vs Young Boys Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj GAK vs Young Boys: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

GAK GAK Gospodarz
Young Boys Young Boys Gość
GAK
52.1
R Z P P R P Z Z Z P

Ostatnie 10 Meczów

Young Boys
52.2
Z P P R R R Z P Z Z

Wygrane Kategorie

3

GAK

7

Remis

5

Young Boys

Radar Wydajności

GAK
Young Boys

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 2R, 4P

40%

4Z, 3R, 3P

Gole na Mecz
1.7

17 / 10 meczów

1.7

17 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Różnica Bramek
+6

+6

+6

+6

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
R. Harakaté (4 goli)
A. Sanches (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 11
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 13
Wygrane u Siebie
60%

3Z / 5 meczów

33%

2Z / 6 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

50%

2Z / 4 meczów

Trudność Terminarza
51.3

Trudność Ligi: 55.0, Jakość Przeciwnika: 48.8

49.6

Trudność Ligi: 48.0, Jakość Przeciwnika: 50.7

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.66

Rzeczywiste: 1.7 | Różn: +0.04

1.49

Rzeczywiste: 1.7 | Różn: +0.21

Skorygowana Siła
52.1

Atak: 57.4, Obrona: 64.2, Forma: 40.5

52.2

Atak: 56.4, Obrona: 63.1, Forma: 39.8

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

2
2

16-30'

1
4

31-45'

1
3

46-60'

3
3

61-75'

5
5

76-90+'

5
GAK
Young Boys
GAK

Rozkład Siły

52.1

Ogólny

Atak 57.4
Obrona 64.2
Forma 40.5
Stałość 44.8
Young Boys

Rozkład Siły

52.2

Ogólny

Atak 56.4
Obrona 63.1
Forma 39.8
Stałość 50.5

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

55.0 vs 48.0

Jakość Przeciwnika

48.8 vs 50.7

Bilans z Elitą

0% vs 0%
GAK logo GAK
R
Altach (43%)
Z
WSG Tirol (44%)
P
WAC (51%)
P
Ried (55%)
R
Ried (50%)
P
Altach (48%)
Z
BW Linz (55%)
Z
WSG Tirol (48%)
Young Boys logo Young Boys
Z
Basel (50%)
P
Lugano (59%)
P
St.Gallen (59%)
R
Servette (61%)
R
Basel (51%)
R
Lugano (50%)
Z
Lausanne (43%)
P
Thun (44%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Altach D
2 - 2 R
43%
WSG Tirol D
4 - 0 Z
44%
WAC W
0 - 1 P
51%
Ried W
1 - 2 P
55%
Ried D
1 - 1 R
50%
Altach W
0 - 1 P
48%
BW Linz D
2 - 1 Z
55%
WSG Tirol W
5 - 1 Z
48%
WAC D
2 - 0 Z
46%
WSG Tirol W
0 - 2 P
48%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Basel D
3 - 0 Z
50%
Lugano W
0 - 1 P
59%
St.Gallen D
1 - 2 P
59%
Servette D
1 - 1 R
61%
Basel W
3 - 3 R
51%
Lugano D
1 - 1 R
50%
Lausanne W
2 - 0 Z
43%
Thun D
1 - 2 P
44%
Luzern W
2 - 1 Z
57%
Zürich D
3 - 0 Z
33%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 51.3 vs 49.6), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z GAK na średnio 1.7 i Young Boys na 1.7 goli na mecz.

Obie obrony są porównywalne, z GAK tracącym 1.1 i Young Boys tracącym 1.1 na mecz.

GAK nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Young Boys nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.8 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

To prawdziwy rzut monetą. Oba zespoły są niezwykle wyrównane we wszystkich wskaźnikach, a wynik prawdopodobnie zależy od formy dnia, korekt taktycznych i być może momentu indywidualnej błyskotliwości.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

GAK

GAK

VS
Young Boys

Young Boys

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej