Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Hoffenheim vs Winterthur

Hoffenheim vs Winterthur Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Hoffenheim vs Winterthur — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Hoffenheim Hoffenheim Hazai Csapat
Winterthur Winterthur Vendég Csapat
Hoffenheim
51.5
Gy D Gy Gy D V V D Gy V

Utolsó 10 Mérkőzés

Winterthur
37.1
Gy D V V V V Gy D D V

Nyert Kategóriák

12

Hoffenheim

2

Döntetlen

1

Winterthur

Teljesítményradar

Hoffenheim
Winterthur

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 3D, 3V

20%

2Gy, 3D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.9

19 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-2

-2

-6

-6

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

0%

0 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Kramarić (4 gól)
N. Burkart (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 11 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 4
Hazai Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
65.5

Liga Nehézsége: 91.0, Ellenfél Minősége: 65.3

49.1

Liga Nehézsége: 48.0, Ellenfél Minősége: 49.8

Topcsapatok Ellen
25%

1Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.05

Valós: 1.6 | Kül: -0.45

1.36

Valós: 1.3 | Kül: -0.06

Korrigált Erő
51.5

Támadás: 61.6, Védekezés: 46.2, Forma: 46.2

37.1

Támadás: 42.9, Védekezés: 36.3, Forma: 19.8

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

2
5

16-30'

2
4

31-45'

4
3

46-60'

3

61-75'

1
3

76-90+'

1
Hoffenheim
Winterthur
Hoffenheim

Erő Részletezés

51.5

Összesített

Támadás 61.6
Védekezés 46.2
Forma 46.2
Állandóság 50.5
Winterthur

Erő Részletezés

37.1

Összesített

Támadás 42.9
Védekezés 36.3
Forma 19.8
Állandóság 61.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

91.0 vs 48.0

Ellenfél Minősége

65.3 vs 49.8

Topcsapatok Ellen

25% vs 0%
Hoffenheim logo Hoffenheim
Gy
Bremen (62%)
D
Stuttgart (70%)
Gy
Hamburg (63%)
Gy
Dortmund (71%)
D
Augsburg (71%)
V
Mainz 05 (65%)
V
Leipzig (84%)
D
Wolfsburg (50%)
Winterthur logo Winterthur
Gy
Lausanne (42%)
D
Zürich (36%)
V
Servette (67%)
V
GC Zürich (27%)
V
Lausanne (44%)
V
Basel (46%)
Gy
Luzern (52%)
D
Sion (66%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Bremen H
1 - 0 Gy
62%
Stuttgart H
3 - 3 D
70%
Hamburg I
2 - 1 Gy
63%
Dortmund H
2 - 1 Gy
71%
Augsburg I
2 - 2 D
71%
Mainz 05 H
1 - 2 V
65%
Leipzig I
0 - 5 V
84%
Wolfsburg H
1 - 1 D
50%
Heidenheim I
4 - 2 Gy
67%
St. Pauli H
0 - 1 V
50%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Lausanne H
2 - 1 Gy
42%
Zürich H
2 - 2 D
36%
Servette I
3 - 5 V
67%
GC Zürich H
0 - 2 V
27%
Lausanne I
1 - 2 V
44%
Basel H
0 - 2 V
46%
Luzern I
2 - 1 Gy
52%
Sion I
1 - 1 D
66%
Servette H
1 - 1 D
58%
St.Gallen I
1 - 2 V
60%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Hoffenheim jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 65.5) összehasonlítva Winterthur-val (SoS: 49.1). Ez azt jelenti, hogy Hoffenheim statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Hoffenheim tartja a támadó előnyt 1.6 góllal meccsenként Winterthur 1.3-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Hoffenheim 1.8-t és Winterthur 1.9-t kapva meccsenként.

Hoffenheim küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 1-t nyerve.

Winterthur nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.3 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Hoffenheim-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 14.4 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Hoffenheim

Hoffenheim

VS
Winterthur

Winterthur

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet