Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Istra vs Sparta Prague

Istra vs Sparta Prague Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Istra vs Sparta Prague — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Istra Istra Hazai Csapat
Sparta Prague Sparta Prague Vendég Csapat
Istra
35.8
Gy Gy V V V V V Gy Gy V

Utolsó 10 Mérkőzés

Sparta Prague
47.6
D V Gy V Gy Gy Gy V Gy V

Nyert Kategóriák

2

Istra

3

Döntetlen

10

Sparta Prague

Teljesítményradar

Istra
Sparta Prague

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 0D, 6V

50%

5Gy, 1D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-3

-3

+2

+2

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
S. Prevljak (4 gól)
J. Kuchta (6 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 4
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

67%

4Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
34.5

Liga Nehézsége: 45.0, Ellenfél Minősége: 47.2

44.3

Liga Nehézsége: 62.0, Ellenfél Minősége: 55.8

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.93

Valós: 1.0 | Kül: +0.07

1.6

Valós: 1.6 | Kül: 0.0

Korrigált Erő
35.8

Támadás: 28.2, Védekezés: 47.9, Forma: 33.8

47.6

Támadás: 50.3, Védekezés: 50.3, Forma: 47.1

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

2

16-30'

3
1

31-45'

4

46-60'

4
1

61-75'

3
3

76-90+'

2
Istra
Sparta Prague
Istra

Erő Részletezés

35.8

Összesített

Támadás 28.2
Védekezés 47.9
Forma 33.8
Állandóság 35.2
Sparta Prague

Erő Részletezés

47.6

Összesített

Támadás 50.3
Védekezés 50.3
Forma 47.1
Állandóság 38.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

45.0 vs 62.0

Ellenfél Minősége

47.2 vs 55.8

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Istra logo Istra
Gy
Osijek (46%)
Gy
Slaven (35%)
V
Gorica (50%)
V
Dinamo Zagreb (71%)
V
Vukovar (32%)
V
Lokomotiva (49%)
V
Hajduk (53%)
Gy
Varaždin (48%)
Sparta Prague logo Sparta Prague
D
Plzeň (59%)
V
Slavia Prague (74%)
Gy
Jablonec (44%)
V
Bohemians (58%)
Gy
Jablonec (44%)
Gy
Teplice (54%)
Gy
Karviná (43%)
V
AZ (66%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Osijek I
1 - 0 Gy
46%
Slaven H
3 - 1 Gy
35%
Gorica I
0 - 1 V
50%
Dinamo Zagreb H
0 - 2 V
71%
Vukovar H
1 - 2 V
32%
Lokomotiva I
0 - 2 V
49%
Hajduk H
1 - 3 V
53%
Varaždin H
2 - 1 Gy
48%
Rijeka I
2 - 0 Gy
48%
Osijek H
0 - 1 V
40%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Plzeň H
0 - 0 D
59%
Slavia Prague I
2 - 3 V
74%
Jablonec H
2 - 0 Gy
44%
Bohemians I
0 - 2 V
58%
Jablonec H
3 - 1 Gy
44%
Teplice I
1 - 0 Gy
54%
Karviná H
2 - 0 Gy
43%
AZ H
0 - 4 V
66%
Slovácko H
5 - 2 Gy
45%
AZ I
1 - 2 V
71%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 34.5 vs 44.3), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Sparta Prague tartja a támadó előnyt 1.6 góllal meccsenként Istra 1.0-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Istra 1.3-t és Sparta Prague 1.4-t kapva meccsenként.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Sparta Prague-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 11.8 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Istra

Istra

VS
Sparta Prague

Sparta Prague

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet