Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Kolos vs Anderlecht

Kolos vs Anderlecht Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Kolos vs Anderlecht — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Kolos Kolos Hazai Csapat
Anderlecht Anderlecht Vendég Csapat
Kolos
69.0
Gy Gy Gy Gy D D Gy D V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Anderlecht
34.9
D V V V Gy Gy V V V D

Nyert Kategóriák

10

Kolos

1

Döntetlen

4

Anderlecht

Teljesítményradar

Kolos
Anderlecht

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
60%

6Gy, 3D, 1V

20%

2Gy, 2D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.6

6 / 10 mérkőzés

2.1

21 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+5

+5

-7

-7

Kapott Gól Nélkül
70%

7 / 10 mérkőzés

0%

0 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
20%

2 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
20%

2 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Salabai (3 gól)
M. Cvetković (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
72.1

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 65.3

44.5

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 59.1

Topcsapatok Ellen
40%

2Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.53

Valós: 1.1 | Kül: -0.43

1.41

Valós: 1.4 | Kül: -0.01

Korrigált Erő
69.0

Támadás: 44.8, Védekezés: 97.7, Forma: 73.3

34.9

Támadás: 44.1, Védekezés: 28.4, Forma: 18.9

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
2

16-30'

1
1

31-45'

2
1

46-60'

2
2

61-75'

2
4

76-90+'

6
Kolos
Anderlecht
Kolos

Erő Részletezés

69.0

Összesített

Támadás 44.8
Védekezés 97.7
Forma 73.3
Állandóság 61.3
Anderlecht

Erő Részletezés

34.9

Összesített

Támadás 44.1
Védekezés 28.4
Forma 18.9
Állandóság 59.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

98.0 vs 59.5

Ellenfél Minősége

65.3 vs 59.1

Topcsapatok Ellen

40% vs 0%
Kolos logo Kolos
Gy
Kudrivka (55%)
Gy
Oleksandria (49%)
Gy
SK Poltava (45%)
Gy
LNZ Cherkasy (74%)
D
Rukh Vynnyky (49%)
D
Metalist 1925 (74%)
Gy
Veres Rivne (67%)
D
Zorya (75%)
Anderlecht logo Anderlecht
D
Gent (51%)
V
Club Brugge (66%)
V
R. Union SG (64%)
V
Sint-Truiden (49%)
Gy
Mechelen (34%)
Gy
Gent (58%)
V
Club Brugge (83%)
V
Cercle Brugge (58%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Kudrivka H
1 - 0 Gy
55%
Oleksandria I
3 - 0 Gy
49%
SK Poltava H
2 - 0 Gy
45%
LNZ Cherkasy H
1 - 0 Gy
74%
Rukh Vynnyky I
1 - 1 D
49%
Metalist 1925 H
0 - 0 D
74%
Veres Rivne I
1 - 0 Gy
67%
Zorya H
1 - 1 D
75%
Epitsentr I
0 - 4 V
79%
Karpaty Lviv I
1 - 0 Gy
86%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Gent I
1 - 1 D
51%
Club Brugge H
1 - 3 V
66%
R. Union SG H
1 - 3 V
64%
Sint-Truiden I
0 - 2 V
49%
Mechelen I
2 - 1 Gy
34%
Gent H
3 - 1 Gy
58%
Club Brugge I
2 - 4 V
83%
Cercle Brugge H
2 - 3 V
58%
Mechelen I
0 - 1 V
45%
Club Brugge I
2 - 2 D
83%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Kolos jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 72.1) összehasonlítva Anderlecht-val (SoS: 44.5). Ez azt jelenti, hogy Kolos statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Kolos átlag 1.1 és Anderlecht átlag 1.4 góllal meccsenként.

Védekezésben Kolos messze felülmúlja, meccsenként csak 0.6 gólt kapva 7 kapott gól nélküli meccsel, míg Anderlecht 2.1-t kap meccsenként.

Kolos küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 2-t nyerve.

Kolos erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Átfogó elemzésünk alapján Kolos az egyértelmű favorit. Fölénye támadásban (44.8), védekezésben (97.7) és formában (73.3) nem hagy kétséget. Anderlecht-nak kivételes teljesítményre van szüksége.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Kolos

Kolos

VS
Anderlecht

Anderlecht

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet