Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Le Havre vs Dender

Le Havre vs Dender Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Le Havre vs Dender — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Le Havre Le Havre Hazai Csapat
Dender Dender Vendég Csapat
Le Havre
38.0
V D D D D D V D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Dender
33.6
V Gy V V V Gy V V D D

Nyert Kategóriák

5

Le Havre

4

Döntetlen

6

Dender

Teljesítményradar

Le Havre
Dender

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
0%

0Gy, 6D, 4V

20%

2Gy, 2D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-5

-5

-8

-8

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
20%

2 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Samatta (2 gól)
D. Hrnčár (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 4
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 3
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
56.9

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 64.2

44.9

Liga Nehézsége: 62.4, Ellenfél Minősége: 57.1

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.16

Valós: 1.0 | Kül: -0.16

1.01

Valós: 1.0 | Kül: -0.01

Korrigált Erő
38.0

Támadás: 35.6, Védekezés: 53.4, Forma: 0.0

33.6

Támadás: 31.6, Védekezés: 38.0, Forma: 19.0

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

1
1

16-30'

2
2

31-45'

3
1

46-60'

2
2

61-75'

1
1

76-90+'

1
Le Havre
Dender
Le Havre

Erő Részletezés

38.0

Összesített

Támadás 35.6
Védekezés 53.4
Forma 0.0
Állandóság 92.8
Dender

Erő Részletezés

33.6

Összesített

Támadás 31.6
Védekezés 38.0
Forma 19.0
Állandóság 59.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

86.0 vs 62.4

Ellenfél Minősége

64.2 vs 57.1

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Le Havre logo Le Havre
V
Marseille (61%)
D
Lille (78%)
D
Metz (43%)
D
Angers (52%)
D
Nice (60%)
D
Auxerre (66%)
V
Paris FC (77%)
D
Lyon (65%)
Dender logo Dender
V
ZW (59%)
Gy
La Louvière (38%)
V
Cercle Brugge (51%)
V
Cercle Brugge (46%)
V
ZW (65%)
Gy
La Louvière (54%)
V
Gent (58%)
V
R. Union SG (80%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Marseille H
0 - 1 V
61%
Lille I
1 - 1 D
78%
Metz H
4 - 4 D
43%
Angers I
1 - 1 D
52%
Nice I
1 - 1 D
60%
Auxerre H
1 - 1 D
66%
Paris FC I
2 - 3 V
77%
Lyon H
0 - 0 D
65%
Brest I
0 - 2 V
61%
Paris SG H
0 - 1 V
79%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
ZW I
1 - 2 V
59%
La Louvière H
2 - 1 Gy
38%
Cercle Brugge I
1 - 2 V
51%
Cercle Brugge H
1 - 4 V
46%
ZW H
1 - 2 V
65%
La Louvière I
1 - 0 Gy
54%
Gent H
1 - 3 V
58%
R. Union SG I
0 - 2 V
80%
Charleroi H
2 - 2 D
57%
Cercle Brugge I
0 - 0 D
63%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Le Havre jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 56.9) összehasonlítva Dender-val (SoS: 44.9). Ez azt jelenti, hogy Le Havre statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Le Havre átlag 1.0 és Dender átlag 1.0 góllal meccsenként.

Le Havre védekezési előnyben van, 1.5-t kapva meccsenként Dender 1.8-jával szemben.

Le Havre küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Le Havre

Le Havre

VS
Dender

Dender

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet