Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Mladost Lučani vs Midtjylland

Mladost Lučani vs Midtjylland Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Mladost Lučani vs Midtjylland — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Mladost Lučani Mladost Lučani Hazai Csapat
Midtjylland Midtjylland Vendég Csapat
Mladost Lučani
41.3
V Gy Gy D D Gy D D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Midtjylland
43.7
D D D Gy Gy Gy D D V V

Nyert Kategóriák

3

Mladost Lučani

4

Döntetlen

8

Midtjylland

Teljesítményradar

Mladost Lučani
Midtjylland

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 4D, 3V

30%

3Gy, 5D, 2V

Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-4

-4

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
30%

3 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
J. Ćirić (5 gól)
M. Erlić (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 3
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
51.6

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 49.3

42.6

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 55.5

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.93

Valós: 0.9 | Kül: -0.03

1.36

Valós: 1.3 | Kül: -0.06

Korrigált Erő
41.3

Támadás: 30.5, Védekezés: 57.6, Forma: 30.5

43.7

Támadás: 40.1, Védekezés: 55.6, Forma: 27.8

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

1
2

46-60'

4
1

61-75'

2
1

76-90+'

4
Mladost Lučani
Midtjylland
Mladost Lučani

Erő Részletezés

41.3

Összesített

Támadás 30.5
Védekezés 57.6
Forma 30.5
Állandóság 57.7
Midtjylland

Erő Részletezés

43.7

Összesített

Támadás 40.1
Védekezés 55.6
Forma 27.8
Állandóság 62.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 58.0

Ellenfél Minősége

49.3 vs 55.5

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Mladost Lučani logo Mladost Lučani
V
Radnički Niš (49%)
Gy
Spartak (28%)
Gy
TSC (60%)
D
Radnički Krag (52%)
D
FK IMT (63%)
Gy
Napredak (29%)
D
Radnički Krag (57%)
D
Partizan (52%)
Midtjylland logo Midtjylland
D
Nordsjælland (60%)
D
Viborg (50%)
D
AGF (62%)
Gy
Sønderjyske (48%)
Gy
AGF (57%)
Gy
Brøndby (49%)
D
Sønderjyske (43%)
D
Viborg (55%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Radnički Niš I
0 - 1 V
49%
Spartak H
2 - 1 Gy
28%
TSC I
2 - 1 Gy
60%
Radnički Krag H
0 - 0 D
52%
FK IMT I
1 - 1 D
63%
Napredak H
2 - 0 Gy
29%
Radnički Krag I
1 - 1 D
57%
Partizan H
1 - 1 D
52%
Železničar P I
0 - 5 V
62%
Novi Pazar H
0 - 2 V
41%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Nordsjælland I
0 - 0 D
60%
Viborg H
3 - 3 D
50%
AGF I
0 - 0 D
62%
Sønderjyske I
2 - 1 Gy
48%
AGF H
2 - 1 Gy
57%
Brøndby I
2 - 1 Gy
49%
Sønderjyske H
2 - 2 D
43%
Viborg I
1 - 1 D
55%
Nottm Forest H
1 - 2 V
76%
Nordsjælland H
0 - 1 V
55%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 51.6 vs 42.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Midtjylland tartja a támadó előnyt 1.3 góllal meccsenként Mladost Lučani 0.9-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Mladost Lučani 1.3-t és Midtjylland 1.2-t kapva meccsenként.

Mladost Lučani nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.4 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Mladost Lučani

Mladost Lučani

VS
Midtjylland

Midtjylland

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet