Hoppa till innehåll
Jämför Mladost Lučani vs Midtjylland

Mladost Lučani vs Midtjylland Head-to-Head Statistik och Formjämförelse

Jämför Mladost Lučani vs Midtjylland: statistik i direkta möten, senaste form, mål, defensivt facit och styrkeindikatorer från de senaste matcherna.

Mladost Lučani Mladost Lučani Hemmalag
Midtjylland Midtjylland Bortalag
Mladost Lučani
41.3
F V V O O V O O F F

Senaste 10 Matcherna

Midtjylland
43.7
O O O V V V O O F F

Vunna Kategorier

3

Mladost Lučani

4

Oavgjort

8

Midtjylland

Prestandaradar

Mladost Lučani
Midtjylland

Statistisk Jämförelse

Vinstprocent
30%

3V, 4O, 3F

30%

3V, 5O, 2F

Mål per Match
0.9

9 / 10 matcher

1.3

13 / 10 matcher

Insläppta per Match
1.3

13 / 10 matcher

1.2

12 / 10 matcher

Målskillnad
-4

-4

+1

+1

Hållen Nolla
20%

2 / 10 matcher

20%

2 / 10 matcher

Över 2,5 Mål
30%

3 / 10 matcher

60%

6 / 10 matcher

Båda Gör Mål
50%

5 / 10 matcher

70%

7 / 10 matcher

Bästa Målskytt
J. Ćirić (5 mål)
M. Erlić (2 mål)
Mål per Halvlek
1:a Halvlek: 6 / 2:a Halvlek: 3
1:a Halvlek: 4 / 2:a Halvlek: 9
Hemmavinster
40%

2V / 5 matcher

20%

1V / 5 matcher

Bortavinster
20%

1V / 5 matcher

40%

2V / 5 matcher

Spelschemasvårighet
51.6

Ligasvårighet: 55.0, Motståndarkvalitet: 49.3

42.6

Ligasvårighet: 58.0, Motståndarkvalitet: 55.5

Mot Topplag
0%

0V / 0 matcher

0%

0V / 1 matcher

Förväntade mål (xG)
0.93

Faktiskt: 0.9 | Diff: -0.03

1.36

Faktiskt: 1.3 | Diff: -0.06

Justerad Styrka
41.3

Anfall: 30.5, Försvar: 57.6, Form: 30.5

43.7

Anfall: 40.1, Försvar: 55.6, Form: 27.8

Analys av Måltider

2

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

1
2

46-60'

4
1

61-75'

2
1

76-90+'

4
Mladost Lučani
Midtjylland
Mladost Lučani

Styrkeanalys

41.3

Totalt

Anfall 30.5
Försvar 57.6
Form 30.5
Stabilitet 57.7
Midtjylland

Styrkeanalys

43.7

Totalt

Anfall 40.1
Försvar 55.6
Form 27.8
Stabilitet 62.8

Spelschemasvårighet

Mäter motståndarnas svårighetsgrad.

Ligasvårighet

55.0 vs 58.0

Motståndarkvalitet

49.3 vs 55.5

Mot Topplag

0% vs 0%
Mladost Lučani logo Mladost Lučani
F
Radnički Niš (49%)
V
Spartak (28%)
V
TSC (60%)
O
Radnički Krag (52%)
O
FK IMT (63%)
V
Napredak (29%)
O
Radnički Krag (57%)
O
Partizan (52%)
Midtjylland logo Midtjylland
O
Nordsjælland (60%)
O
Viborg (50%)
O
AGF (62%)
V
Sønderjyske (48%)
V
AGF (57%)
V
Brøndby (49%)
O
Sønderjyske (43%)
O
Viborg (55%)

Motståndarkvalitet: Motståndarkvalitet kombinerar ligans styrka, senaste poängform, målskillnad och hemma/borta-kontext. Det mäter inte bara klubbens storlek eller rykte.

Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
Radnički Niš B
0 - 1 F
49%
Spartak H
2 - 1 V
28%
TSC B
2 - 1 V
60%
Radnički Krag H
0 - 0 O
52%
FK IMT B
1 - 1 O
63%
Napredak H
2 - 0 V
29%
Radnički Krag B
1 - 1 O
57%
Partizan H
1 - 1 O
52%
Železničar P B
0 - 5 F
62%
Novi Pazar H
0 - 2 F
41%
Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
Nordsjælland B
0 - 0 O
60%
Viborg H
3 - 3 O
50%
AGF B
0 - 0 O
62%
Sønderjyske B
2 - 1 V
48%
AGF H
2 - 1 V
57%
Brøndby B
2 - 1 V
49%
Sønderjyske H
2 - 2 O
43%
Viborg B
1 - 1 O
55%
Nottm Forest H
1 - 2 F
76%
Nordsjælland H
0 - 1 F
55%

AI-Analys

Detta är en fascinerande match mellan två jämnstarka lag. De råa siffrorna berättar en historia, men analysen av motståndarnas kvalitet tillför avgörande kontext.

Båda lagen har mött liknande nivåer av motstånd (SoS: 51.6 vs 42.6), vilket gör råstatistiken till en pålitlig jämförelsebas.

Midtjylland har den offensiva fördelen med 1.3 mål per match mot Mladost Lučanis 0.9.

Båda försvar är jämförbara, med Mladost Lučani på 1.3 och Midtjylland på 1.2 insläppta per match.

Mladost Lučani har inte mött topplag nyligen, vilket gör det svårt att bedöma deras tak.

Baserat på den kombinerade statistiken förväntas 2.4 mål totalt. Under 2,5 mål är den statistiska trenden, båda lagen gör mål — troligt.

Detta är en äkta slantsingling. Båda lagen är anmärkningsvärt jämnstarka i alla mått.

Matchsimulator

AI-driven matchsimulering baserad på verklig statistik

Mladost Lučani

Mladost Lučani

VS
Midtjylland

Midtjylland

För att eliminera ögonblickets svängningar och slumpmässigheter i H2H-möten begränsar vi våra analyser till exakt 10 matcher – varken mer, varken mindre. Denna fokuserade metod är vår obestridda gyllene standard som i sin renaste form avslöjar det taktiska och psykologiska överläget lagen bygger mot varandra. Vi riktar inte blicken mot dåtidens brus, utan mot den millimeterexakta precisionen i aktuell form.

Populära Lag

Vi använder cookies & local storage för att förbättra din upplevelse. Läs mer