Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Nacional vs Tondela

Nacional vs Tondela Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Nacional vs Tondela — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Nacional Nacional Hazai Csapat
Tondela Tondela Vendég Csapat
Nacional
40.8
V V Gy Gy V Gy V V D V

Utolsó 10 Mérkőzés

Tondela
37.0
Gy Gy D V V D V D V D

Nyert Kategóriák

8

Nacional

4

Döntetlen

3

Tondela

Teljesítményradar

Nacional
Tondela

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 1D, 6V

20%

2Gy, 4D, 4V

Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-3

-3

-7

-7

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
20%

2 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
J. Ramírez (3 gól)
Rony Lopes (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 4
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.1

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 61.5

52.7

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 60.4

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.96

Valós: 0.8 | Kül: -0.16

0.92

Valós: 0.9 | Kül: -0.02

Korrigált Erő
40.8

Támadás: 27.5, Védekezés: 65.3, Forma: 30.9

37.0

Támadás: 30.8, Védekezés: 47.9, Forma: 20.5

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

2
1

16-30'

1
1

31-45'

1

46-60'

2
3

61-75'

1

76-90+'

3
Nacional
Tondela
Nacional

Erő Részletezés

40.8

Összesített

Támadás 27.5
Védekezés 65.3
Forma 30.9
Állandóság 46.0
Tondela

Erő Részletezés

37.0

Összesített

Támadás 30.8
Védekezés 47.9
Forma 20.5
Állandóság 64.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

79.0 vs 79.0

Ellenfél Minősége

61.5 vs 60.4

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Nacional logo Nacional
V
Santa Clara (71%)
V
AVS (59%)
Gy
Tondela (57%)
Gy
Alverca (59%)
V
Benfica (80%)
Gy
Estrela (49%)
V
Famalicão (74%)
V
Estoril (47%)
Tondela logo Tondela
Gy
Moreirense (50%)
Gy
Casa Pia (53%)
D
Sporting (75%)
V
Nacional (52%)
V
Porto (74%)
D
Gil Vicente (55%)
V
Vitória SC (59%)
D
AVS (59%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Santa Clara I
0 - 2 V
71%
AVS H
1 - 2 V
59%
Tondela I
2 - 0 Gy
57%
Alverca H
1 - 0 Gy
59%
Benfica I
0 - 2 V
80%
Estrela H
2 - 0 Gy
49%
Famalicão I
0 - 1 V
74%
Estoril H
0 - 1 V
47%
Moreirense I
1 - 1 D
55%
Braga H
1 - 2 V
64%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Moreirense H
2 - 0 Gy
50%
Casa Pia I
1 - 0 Gy
53%
Sporting I
2 - 2 D
75%
Nacional H
0 - 2 V
52%
Porto I
0 - 2 V
74%
Gil Vicente H
2 - 2 D
55%
Vitória SC I
0 - 5 V
59%
AVS H
0 - 0 D
59%
Rio Ave H
0 - 1 V
61%
Santa Clara H
2 - 2 D
66%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 53.1 vs 52.7), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Nacional átlag 0.8 és Tondela átlag 0.9 góllal meccsenként.

Nacional védekezési előnyben van, 1.1-t kapva meccsenként Tondela 1.6-jával szemben.

Nacional küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.2 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

A legutóbbi Portuguese Primeira Liga mérkőzésen (2026-04-25) a Nacional 0-2 arányban győzött. Figyelemre méltó, hogy a Nacional idegenben érte el ezt az eredményt. A Tondela bosszúra szomjazik ezért a vereségért. A Nacional pszichológiai előnnyel bír e győzelem után.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Nacional

Nacional

VS
Tondela

Tondela

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet