Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Nantes vs WSG Tirol

Nantes vs WSG Tirol Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Nantes vs WSG Tirol — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Nantes Nantes Hazai Csapat
WSG Tirol WSG Tirol Vendég Csapat
Nantes
38.1
V Gy V V D D D V V V

Utolsó 10 Mérkőzés

WSG Tirol
37.2
D V Gy D D V Gy V V Gy

Nyert Kategóriák

4

Nantes

4

Döntetlen

7

WSG Tirol

Teljesítményradar

Nantes
WSG Tirol

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
10%

1Gy, 3D, 6V

30%

3Gy, 3D, 4V

Gól / Mérkőzés
0.7

7 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

2.0

20 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-5

-5

-9

-9

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Abline (2 gól)
A. Ola-Adebomi (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 4
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

50%

3Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 6 mérkőzés

0%

0Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
57.4

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 65.6

53.3

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 52.1

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.95

Valós: 0.7 | Kül: -0.25

1.02

Valós: 1.1 | Kül: +0.08

Korrigált Erő
38.1

Támadás: 25.1, Védekezés: 64.4, Forma: 10.7

37.2

Támadás: 37.9, Védekezés: 34.4, Forma: 31.0

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1

16-30'

2
1

31-45'

2
4

46-60'

2

61-75'

76-90+'

4
Nantes
WSG Tirol
Nantes

Erő Részletezés

38.1

Összesített

Támadás 25.1
Védekezés 64.4
Forma 10.7
Állandóság 74.8
WSG Tirol

Erő Részletezés

37.2

Összesített

Támadás 37.9
Védekezés 34.4
Forma 31.0
Állandóság 53.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

86.0 vs 55.0

Ellenfél Minősége

65.6 vs 52.1

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Nantes logo Nantes
V
Lens (76%)
Gy
Marseille (61%)
V
Rennes (80%)
V
Paris SG (84%)
D
Brest (56%)
D
Auxerre (71%)
D
Metz (48%)
V
Strasbourg (55%)
WSG Tirol logo WSG Tirol
D
BW Linz (55%)
V
GAK (58%)
Gy
Ried (50%)
D
Altach (48%)
D
Altach (43%)
V
BW Linz (60%)
Gy
WAC (46%)
V
GAK (53%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Lens I
0 - 1 V
76%
Marseille H
3 - 0 Gy
61%
Rennes I
1 - 2 V
80%
Paris SG I
0 - 3 V
84%
Brest H
1 - 1 D
56%
Auxerre I
0 - 0 D
71%
Metz I
0 - 0 D
48%
Strasbourg H
2 - 3 V
55%
Angers H
0 - 1 V
47%
Lille I
0 - 1 V
78%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
BW Linz H
1 - 1 D
55%
GAK I
0 - 4 V
58%
Ried H
1 - 0 Gy
50%
Altach I
0 - 0 D
48%
Altach H
2 - 2 D
43%
BW Linz I
0 - 5 V
60%
WAC H
3 - 1 Gy
46%
GAK H
1 - 5 V
53%
Ried I
1 - 2 V
55%
GAK H
2 - 0 Gy
53%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 57.4 vs 53.3), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

WSG Tirol tartja a támadó előnyt 1.1 góllal meccsenként Nantes 0.7-jával szemben.

Védekezésben Nantes messze felülmúlja, meccsenként csak 1.2 gólt kapva 3 kapott gól nélküli meccsel, míg WSG Tirol 2.0-t kap meccsenként.

Nantes küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 0-t nyerve.

WSG Tirol nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Nantes

Nantes

VS
WSG Tirol

WSG Tirol

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet