Прескочи на садржај
Упореди Nantes vs WSG Tirol

Nantes vs WSG Tirol Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Nantes i WSG Tirol: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Nantes Nantes Domaćin
WSG Tirol WSG Tirol Gost
Nantes
38.1
I P I I N N N I I I

Poslednjih 10 Utakmica

WSG Tirol
37.2
N I P N N I P I I P

Osvojene Kategorije

4

Nantes

4

Nerešeno

7

WSG Tirol

Radar Učinka

Nantes
WSG Tirol

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
10%

1P, 3N, 6I

30%

3P, 3N, 4I

Golova po Utakmici
0.7

7 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

2.0

20 / 10 utakmica

Gol Razlika
-5

-5

-9

-9

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Abline (2 golova)
A. Ola-Adebomi (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 4
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 6
Pobede Kod Kuće
25%

1P / 4 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 6 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
57.4

Težina Lige: 86.0, Kvalitet Protivnika: 65.6

53.3

Težina Lige: 55.0, Kvalitet Protivnika: 52.1

Protiv Elitnih
0%

0P / 5 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.95

Stvarno: 0.7 | Razl: -0.25

1.02

Stvarno: 1.1 | Razl: +0.08

Korigovana Snaga
38.1

Napad: 25.1, Odbrana: 64.4, Forma: 10.7

37.2

Napad: 37.9, Odbrana: 34.4, Forma: 31.0

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1

16-30'

2
1

31-45'

2
4

46-60'

2

61-75'

76-90+'

4
Nantes
WSG Tirol
Nantes

Analiza Snage

38.1

Ukupno

Napad 25.1
Odbrana 64.4
Forma 10.7
Doslednost 74.8
WSG Tirol

Analiza Snage

37.2

Ukupno

Napad 37.9
Odbrana 34.4
Forma 31.0
Doslednost 53.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

86.0 vs 55.0

Kvalitet Protivnika

65.6 vs 52.1

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Nantes logo Nantes
I
Lens (76%)
P
Marseille (61%)
I
Rennes (80%)
I
Paris SG (84%)
N
Brest (56%)
N
Auxerre (71%)
N
Metz (48%)
I
Strasbourg (55%)
WSG Tirol logo WSG Tirol
N
BW Linz (55%)
I
GAK (58%)
P
Ried (50%)
N
Altach (48%)
N
Altach (43%)
I
BW Linz (60%)
P
WAC (46%)
I
GAK (53%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Lens G
0 - 1 I
76%
Marseille D
3 - 0 P
61%
Rennes G
1 - 2 I
80%
Paris SG G
0 - 3 I
84%
Brest D
1 - 1 N
56%
Auxerre G
0 - 0 N
71%
Metz G
0 - 0 N
48%
Strasbourg D
2 - 3 I
55%
Angers D
0 - 1 I
47%
Lille G
0 - 1 I
78%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
BW Linz D
1 - 1 N
55%
GAK G
0 - 4 I
58%
Ried D
1 - 0 P
50%
Altach G
0 - 0 N
48%
Altach D
2 - 2 N
43%
BW Linz G
0 - 5 I
60%
WAC D
3 - 1 P
46%
GAK D
1 - 5 I
53%
Ried G
1 - 2 I
55%
GAK D
2 - 0 P
53%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 57.4 vs 53.3), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

WSG Tirol има нападачку предност са 1.1 голова по мечу наспрам 0.7 Nantes.

У одбрани Nantes је далеко супериорнији, примајући само 1.2 голова по мечу уз 3 чистих мрежа, док WSG Tirol прима 2.0 по мечу.

Nantes се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 5 мечева.

WSG Tirol се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.5 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Ово је прави бацање новчића. Оба тима су изузетно уједначена у свим показатељима.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Nantes

Nantes

VS
WSG Tirol

WSG Tirol

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више