Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Lyon vs Kolos

Lyon vs Kolos Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Lyon vs Kolos — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Lyon Lyon Hazai Csapat
Kolos Kolos Vendég Csapat
Lyon
58.2
V Gy Gy Gy Gy D V V D D

Utolsó 10 Mérkőzés

Kolos
69.0
Gy Gy Gy Gy D D Gy D V Gy

Nyert Kategóriák

7

Lyon

2

Döntetlen

6

Kolos

Teljesítményradar

Lyon
Kolos

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 3D, 3V

60%

6Gy, 3D, 1V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

0.6

6 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+2

+2

+5

+5

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

Gólkirály
R. Yaremchuk (4 gól)
A. Salabai (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
73.4

Liga Nehézsége: 85.8, Ellenfél Minősége: 63.9

72.1

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 65.3

Topcsapatok Ellen
67%

2Gy / 3 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.99

Valós: 1.4 | Kül: -0.59

1.53

Valós: 1.1 | Kül: -0.43

Korrigált Erő
58.2

Támadás: 57.6, Védekezés: 74.0, Forma: 49.4

69.0

Támadás: 44.8, Védekezés: 97.7, Forma: 73.3

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
2

16-30'

2
3

31-45'

1
3

46-60'

1
4

61-75'

2
1

76-90+'

4
Lyon
Kolos
Lyon

Erő Részletezés

58.2

Összesített

Támadás 57.6
Védekezés 74.0
Forma 49.4
Állandóság 50.5
Kolos

Erő Részletezés

69.0

Összesített

Támadás 44.8
Védekezés 97.7
Forma 73.3
Állandóság 61.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

85.8 vs 98.0

Ellenfél Minősége

63.9 vs 65.3

Topcsapatok Ellen

67% vs 40%
Lyon logo Lyon
V
Toulouse (62%)
Gy
Rennes (75%)
Gy
Auxerre (66%)
Gy
Paris SG (84%)
Gy
Lorient (64%)
D
Angers (52%)
V
Monaco (72%)
V
Celta Vigo (50%)
Kolos logo Kolos
Gy
Kudrivka (55%)
Gy
Oleksandria (49%)
Gy
SK Poltava (45%)
Gy
LNZ Cherkasy (74%)
D
Rukh Vynnyky (49%)
D
Metalist 1925 (74%)
Gy
Veres Rivne (67%)
D
Zorya (75%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Toulouse I
1 - 2 V
62%
Rennes H
4 - 2 Gy
75%
Auxerre H
3 - 2 Gy
66%
Paris SG I
2 - 1 Gy
84%
Lorient H
2 - 0 Gy
64%
Angers I
0 - 0 D
52%
Monaco H
1 - 2 V
72%
Celta Vigo H
0 - 2 V
50%
Le Havre I
0 - 0 D
58%
Celta Vigo I
1 - 1 D
56%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Kudrivka H
1 - 0 Gy
55%
Oleksandria I
3 - 0 Gy
49%
SK Poltava H
2 - 0 Gy
45%
LNZ Cherkasy H
1 - 0 Gy
74%
Rukh Vynnyky I
1 - 1 D
49%
Metalist 1925 H
0 - 0 D
74%
Veres Rivne I
1 - 0 Gy
67%
Zorya H
1 - 1 D
75%
Epitsentr I
0 - 4 V
79%
Karpaty Lviv I
1 - 0 Gy
86%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 73.4 vs 72.1), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Lyon átlag 1.4 és Kolos átlag 1.1 góllal meccsenként.

Kolos védekezési előnyben van, 0.6-t kapva meccsenként Lyon 1.2-jával szemben.

Lyon bizonyította értékét elit ellenfelek ellen, 3 meccsből 2-t megnyerve.

Kolos küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 2-t nyerve.

Kolos erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.1 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Kolos-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 10.8 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Lyon

Lyon

VS
Kolos

Kolos

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet