Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Panserraikos vs NEC

Panserraikos vs NEC Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Panserraikos vs NEC — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Panserraikos Panserraikos Hazai Csapat
NEC NEC Vendég Csapat
Panserraikos
42.7
V V D Gy V Gy D Gy D D

Utolsó 10 Mérkőzés

NEC
56.6
V D D D Gy D Gy Gy V D

Nyert Kategóriák

3

Panserraikos

2

Döntetlen

10

NEC

Teljesítményradar

Panserraikos
NEC

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 4D, 3V

30%

3Gy, 5D, 2V

Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-3

-3

+4

+4

Kapott Gól Nélkül
40%

4 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Tsaousis (2 gól)
B. Linssen (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 3
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.6

Liga Nehézsége: 56.0, Ellenfél Minősége: 52.0

67.5

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 65.7

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

50%

1Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.81

Valós: 0.8 | Kül: -0.01

2.04

Valós: 1.7 | Kül: -0.34

Korrigált Erő
42.7

Támadás: 27.6, Védekezés: 65.6, Forma: 31.1

56.6

Támadás: 66.6, Védekezés: 66.6, Forma: 35.2

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

3

16-30'

4
2

31-45'

3
2

46-60'

3

61-75'

3
1

76-90+'

4
Panserraikos
NEC
Panserraikos

Erő Részletezés

42.7

Összesített

Támadás 27.6
Védekezés 65.6
Forma 31.1
Állandóság 57.7
NEC

Erő Részletezés

56.6

Összesített

Támadás 66.6
Védekezés 66.6
Forma 35.2
Állandóság 62.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

56.0 vs 80.0

Ellenfél Minősége

52.0 vs 65.7

Topcsapatok Ellen

0% vs 50%
Panserraikos logo Panserraikos
V
Asteras (61%)
V
Kifisia (49%)
D
Larissa (41%)
Gy
Larissa (46%)
V
Atromitos (54%)
Gy
Panaitolikos (53%)
D
Asteras (56%)
Gy
Kifisia (54%)
NEC logo NEC
V
Groningen (66%)
D
Telstar (64%)
D
Twente (81%)
D
Feyenoord (67%)
Gy
Excelsior (60%)
D
Heerenveen (67%)
Gy
PSV (80%)
Gy
Volendam (49%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Asteras I
0 - 1 V
61%
Kifisia H
1 - 2 V
49%
Larissa H
1 - 1 D
41%
Larissa I
1 - 0 Gy
46%
Atromitos H
0 - 4 V
54%
Panaitolikos I
3 - 2 Gy
53%
Asteras H
0 - 0 D
56%
Kifisia I
2 - 1 Gy
54%
Panaitolikos I
0 - 0 D
53%
Aris H
0 - 0 D
53%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Groningen I
1 - 2 V
66%
Telstar H
1 - 1 D
64%
Twente I
1 - 1 D
81%
Feyenoord H
1 - 1 D
67%
Excelsior I
2 - 0 Gy
60%
Heerenveen H
2 - 2 D
67%
PSV I
3 - 2 Gy
80%
Volendam H
3 - 0 Gy
49%
Fortuna H
2 - 3 V
56%
Ajax I
1 - 1 D
67%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

NEC jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 67.5) összehasonlítva Panserraikos-val (SoS: 53.6). Ez azt jelenti, hogy NEC statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

NEC tartja a támadó előnyt 1.7 góllal meccsenként Panserraikos 0.8-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Panserraikos 1.1-t és NEC 1.3-t kapva meccsenként.

Panserraikos nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Panserraikos erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

NEC-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 13.9 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Panserraikos

Panserraikos

VS
NEC

NEC

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet