Hopp til innhold
Sammenlign Panserraikos vs NEC

Panserraikos vs NEC Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Panserraikos vs NEC: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Panserraikos Panserraikos Hjemmelag
NEC NEC Bortelag
Panserraikos
42.7
T T U S T S U S U U

Siste 10 Kamper

NEC
56.6
T U U U S U S S T U

Vunnede Kategorier

3

Panserraikos

2

Uavgjort

10

NEC

Ytelsesradar

Panserraikos
NEC

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
30%

3S, 4U, 3T

30%

3S, 5U, 2T

Mål per Kamp
0.8

8 / 10 kamper

1.7

17 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.1

11 / 10 kamper

1.3

13 / 10 kamper

Målforskjell
-3

-3

+4

+4

Holdt Nullen
40%

4 / 10 kamper

20%

2 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kamper

50%

5 / 10 kamper

Begge Scorer
40%

4 / 10 kamper

80%

8 / 10 kamper

Toppscorer
M. Tsaousis (2 mål)
B. Linssen (5 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 5 / 2. Omgang: 3
1. Omgang: 7 / 2. Omgang: 10
Hjemmeseier
0%

0S / 5 kamper

20%

1S / 5 kamper

Borteseier
60%

3S / 5 kamper

40%

2S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
53.6

Ligavanskelighet: 56.0, Motstanderkvalitet: 52.0

67.5

Ligavanskelighet: 80.0, Motstanderkvalitet: 65.7

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

50%

1S / 2 kamper

Forventede mål (xG)
0.81

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.01

2.04

Faktisk: 1.7 | Diff: -0.34

Justert Styrke
42.7

Angrep: 27.6, Forsvar: 65.6, Form: 31.1

56.6

Angrep: 66.6, Forsvar: 66.6, Form: 35.2

Analyse av Måltidspunkter

0-15'

3

16-30'

4
2

31-45'

3
2

46-60'

3

61-75'

3
1

76-90+'

4
Panserraikos
NEC
Panserraikos

Styrkeanalyse

42.7

Totalt

Angrep 27.6
Forsvar 65.6
Form 31.1
Stabilitet 57.7
NEC

Styrkeanalyse

56.6

Totalt

Angrep 66.6
Forsvar 66.6
Form 35.2
Stabilitet 62.8

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

56.0 vs 80.0

Motstanderkvalitet

52.0 vs 65.7

Mot Topplag

0% vs 50%
Panserraikos logo Panserraikos
T
Asteras (61%)
T
Kifisia (49%)
U
Larissa (41%)
S
Larissa (46%)
T
Atromitos (54%)
S
Panaitolikos (53%)
U
Asteras (56%)
S
Kifisia (54%)
NEC logo NEC
T
Groningen (66%)
U
Telstar (64%)
U
Twente (81%)
U
Feyenoord (67%)
S
Excelsior (60%)
U
Heerenveen (67%)
S
PSV (80%)
S
Volendam (49%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Asteras B
0 - 1 T
61%
Kifisia H
1 - 2 T
49%
Larissa H
1 - 1 U
41%
Larissa B
1 - 0 S
46%
Atromitos H
0 - 4 T
54%
Panaitolikos B
3 - 2 S
53%
Asteras H
0 - 0 U
56%
Kifisia B
2 - 1 S
54%
Panaitolikos B
0 - 0 U
53%
Aris H
0 - 0 U
53%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Groningen B
1 - 2 T
66%
Telstar H
1 - 1 U
64%
Twente B
1 - 1 U
81%
Feyenoord H
1 - 1 U
67%
Excelsior B
2 - 0 S
60%
Heerenveen H
2 - 2 U
67%
PSV B
3 - 2 S
80%
Volendam H
3 - 0 S
49%
Fortuna H
2 - 3 T
56%
Ajax B
1 - 1 U
67%

AI-Analyse

Statistikken peker i en klar retning i denne kampen, selv om underdogen ikke bør undervurderes.

NEC har møtt betydelig sterkere motstand (SoS: 67.5) sammenlignet med Panserraikos (SoS: 53.6). Dette betyr at NECs statistikk veier tyngre.

NEC har den offensive fordelen med 1.7 mål per kamp mot Panserraikoss 0.8.

Begge forsvar er sammenlignbare, med Panserraikos på 1.1 og NEC på 1.3 innslupne per kamp.

Panserraikos har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Panserraikos er et sterkt bortelag med 60% seire, noe som antyder at de kan prestere uansett sted.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.5 mål totalt. Under 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

NEC har fordelen basert på justerte mål, men resultatet er langt fra gitt. Forskjellen på 13.9 poeng antyder en jevn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Panserraikos

Panserraikos

VS
NEC

NEC

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer