Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Zwolle vs Zürich

Zwolle vs Zürich Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Zwolle vs Zürich — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Zwolle Zwolle Hazai Csapat
Zürich Zürich Vendég Csapat
Zwolle
36.2
V Gy V D V Gy D D D D

Utolsó 10 Mérkőzés

Zürich
35.5
V Gy D V V V Gy V V V

Nyert Kategóriák

5

Zwolle

7

Döntetlen

3

Zürich

Teljesítményradar

Zwolle
Zürich

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 5D, 3V

20%

2Gy, 1D, 7V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.0

20 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-9

-9

-7

-7

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

0%

0 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
T. Oosting (3 gól)
Ivan Cavaleiro (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
52.9

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 59.7

49.9

Liga Nehézsége: 49.0, Ellenfél Minősége: 50.5

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.23

Valós: 1.1 | Kül: -0.13

0.9

Valós: 1.0 | Kül: +0.1

Korrigált Erő
36.2

Támadás: 37.7, Védekezés: 34.3, Forma: 20.6

35.5

Támadás: 33.3, Védekezés: 43.3, Forma: 20.0

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
3

16-30'

1

31-45'

1
2

46-60'

1
1

61-75'

5
4

76-90+'

1
Zwolle
Zürich
Zwolle

Erő Részletezés

36.2

Összesített

Támadás 37.7
Védekezés 34.3
Forma 20.6
Állandóság 67.3
Zürich

Erő Részletezés

35.5

Összesített

Támadás 33.3
Védekezés 43.3
Forma 20.0
Állandóság 57.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

80.0 vs 49.0

Ellenfél Minősége

59.7 vs 50.5

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Zwolle logo Zwolle
V
Fortuna (61%)
Gy
Heracles (36%)
V
PSV (80%)
D
Excelsior (54%)
V
Go Ahead (70%)
Gy
NAC (49%)
D
Groningen (61%)
D
Sparta (49%)
Zürich logo Zürich
V
Luzern (61%)
Gy
GC Zürich (31%)
D
Winterthur (46%)
V
Lausanne (47%)
V
Lugano (50%)
V
St.Gallen (60%)
Gy
Thun (44%)
V
Sion (62%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Fortuna I
2 - 3 V
61%
Heracles H
1 - 0 Gy
36%
PSV I
1 - 6 V
80%
Excelsior H
2 - 2 D
54%
Go Ahead I
0 - 5 V
70%
NAC H
2 - 1 Gy
49%
Groningen H
1 - 1 D
61%
Sparta I
1 - 1 D
49%
Ajax H
0 - 0 D
62%
Utrecht I
1 - 1 D
75%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Luzern I
0 - 1 V
61%
GC Zürich H
2 - 1 Gy
31%
Winterthur I
2 - 2 D
46%
Lausanne I
0 - 3 V
47%
Lugano H
0 - 1 V
50%
St.Gallen I
1 - 2 V
60%
Thun H
2 - 1 Gy
44%
Sion H
1 - 2 V
62%
Servette I
1 - 2 V
66%
Lausanne H
1 - 2 V
38%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 52.9 vs 49.9), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Zwolle átlag 1.1 és Zürich átlag 1.0 góllal meccsenként.

Zürich védekezési előnyben van, 1.7-t kapva meccsenként Zwolle 2.0-jával szemben.

Zwolle küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

Zürich nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.9 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Zwolle

Zwolle

VS
Zürich

Zürich

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet