Sari la conținut
Compară Zwolle vs Zürich

Zwolle vs Zürich Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Zwolle vs Zürich: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Zwolle Zwolle Echipa Gazdă
Zürich Zürich Echipa Oaspete
Zwolle
36.2
Î V Î E Î V E E E E

Ultimele 10 Meciuri

Zürich
35.5
Î V E Î Î Î V Î Î Î

Categorii Câștigate

5

Zwolle

7

Egal

3

Zürich

Radar de Performanță

Zwolle
Zürich

Comparație Statistică

Procent Victorii
20%

2V, 5E, 3Î

20%

2V, 1E, 7Î

Goluri pe Meci
1.1

11 / 10 meciuri

1.0

10 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
2.0

20 / 10 meciuri

1.7

17 / 10 meciuri

Golaveraj
-9

-9

-7

-7

Poartă Neînvinsă
20%

2 / 10 meciuri

0%

0 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
50%

5 / 10 meciuri

80%

8 / 10 meciuri

Ambele Marchează
70%

7 / 10 meciuri

70%

7 / 10 meciuri

Golgeter
T. Oosting (3 goluri)
Ivan Cavaleiro (3 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 4 / Repriza 2: 7
Repriza 1: 3 / Repriza 2: 7
Victorii Acasă
40%

2V / 5 meciuri

40%

2V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
0%

0V / 5 meciuri

0%

0V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
52.9

Dificultatea Ligii: 80.0, Calitatea Adversarului: 59.7

49.9

Dificultatea Ligii: 49.0, Calitatea Adversarului: 50.5

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 3 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.23

Real: 1.1 | Dif: -0.13

0.9

Real: 1.0 | Dif: +0.1

Rating Ajustat
36.2

Atac: 37.7, Apărare: 34.3, Formă: 20.6

35.5

Atac: 33.3, Apărare: 43.3, Formă: 20.0

Analiza Momentului Golurilor

1

0-15'

1
3

16-30'

1

31-45'

1
2

46-60'

1
1

61-75'

5
4

76-90+'

1
Zwolle
Zürich
Zwolle

Detalii Putere

36.2

Total

Atac 37.7
Apărare 34.3
Formă 20.6
Consistență 67.3
Zürich

Detalii Putere

35.5

Total

Atac 33.3
Apărare 43.3
Formă 20.0
Consistență 57.7

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

80.0 vs 49.0

Calitatea Adversarului

59.7 vs 50.5

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Zwolle logo Zwolle
Î
Fortuna (61%)
V
Heracles (36%)
Î
PSV (80%)
E
Excelsior (54%)
Î
Go Ahead (70%)
V
NAC (49%)
E
Groningen (61%)
E
Sparta (49%)
Zürich logo Zürich
Î
Luzern (61%)
V
GC Zürich (31%)
E
Winterthur (46%)
Î
Lausanne (47%)
Î
Lugano (50%)
Î
St.Gallen (60%)
V
Thun (44%)
Î
Sion (62%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Fortuna D
2 - 3 Î
61%
Heracles A
1 - 0 V
36%
PSV D
1 - 6 Î
80%
Excelsior A
2 - 2 E
54%
Go Ahead D
0 - 5 Î
70%
NAC A
2 - 1 V
49%
Groningen A
1 - 1 E
61%
Sparta D
1 - 1 E
49%
Ajax A
0 - 0 E
62%
Utrecht D
1 - 1 E
75%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Luzern D
0 - 1 Î
61%
GC Zürich A
2 - 1 V
31%
Winterthur D
2 - 2 E
46%
Lausanne D
0 - 3 Î
47%
Lugano A
0 - 1 Î
50%
St.Gallen D
1 - 2 Î
60%
Thun A
2 - 1 V
44%
Sion A
1 - 2 Î
62%
Servette D
1 - 2 Î
66%
Lausanne A
1 - 2 Î
38%

Analiză AI

Aceasta este o confruntare fascinantă între două echipe echilibrate. Cifrele brute spun o poveste, dar analiza calității adversarilor adaugă un context crucial.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 52.9 vs 49.9), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu Zwolle la 1.1 și Zürich la 1.0 goluri pe meci.

Zürich are avantajul defensiv, primind 1.7 pe meci față de 2.0 ale Zwolle.

Zwolle a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 0 din 3 meciuri.

Zürich nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.9 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Acesta este un adevărat ban cu cap sau pajură. Ambele echipe sunt remarcabil de echilibrate în toate metricile.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Zwolle

Zwolle

VS
Zürich

Zürich

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe