Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás PSV vs Midtjylland

PSV vs Midtjylland Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: PSV vs Midtjylland — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

PSV PSV Hazai Csapat
Midtjylland Midtjylland Vendég Csapat
PSV
80.0
Gy D Gy Gy Gy V V Gy Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Midtjylland
43.7
D D D Gy Gy Gy D D V V

Nyert Kategóriák

12

PSV

1

Döntetlen

2

Midtjylland

Teljesítményradar

PSV
Midtjylland

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
70%

7Gy, 1D, 2V

30%

3Gy, 5D, 2V

Gól / Mérkőzés
2.9

29 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+13

+13

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
90%

9 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
90%

9 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
R. Pepi (7 gól)
M. Erlić (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 12 / 2. Félidő: 17
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
80%

4Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
78.6

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 61.8

42.6

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 55.5

Topcsapatok Ellen
100%

2Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
3.64

Valós: 2.9 | Kül: -0.74

1.36

Valós: 1.3 | Kül: -0.06

Korrigált Erő
80.0

Támadás: 100, Védekezés: 60.0, Forma: 90.0

43.7

Támadás: 40.1, Védekezés: 55.6, Forma: 27.8

Gólidőzítés Elemzése

4

0-15'

1
2

16-30'

1
4

31-45'

1
7

46-60'

4
3

61-75'

2
9

76-90+'

4
PSV
Midtjylland
PSV

Erő Részletezés

80.0

Összesített

Támadás 100
Védekezés 60.0
Forma 90.0
Állandóság 53.2
Midtjylland

Erő Részletezés

43.7

Összesített

Támadás 40.1
Védekezés 55.6
Forma 27.8
Állandóság 62.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

80.0 vs 58.0

Ellenfél Minősége

61.8 vs 55.5

Topcsapatok Ellen

100% vs 0%
PSV logo PSV
Gy
Go Ahead (70%)
D
Ajax (67%)
Gy
Zwolle (54%)
Gy
Sparta (49%)
Gy
Utrecht (70%)
V
Telstar (69%)
V
NEC (64%)
Gy
AZ (67%)
Midtjylland logo Midtjylland
D
Nordsjælland (60%)
D
Viborg (50%)
D
AGF (62%)
Gy
Sønderjyske (48%)
Gy
AGF (57%)
Gy
Brøndby (49%)
D
Sønderjyske (43%)
D
Viborg (55%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Go Ahead I
4 - 1 Gy
70%
Ajax I
2 - 2 D
67%
Zwolle H
6 - 1 Gy
54%
Sparta I
2 - 0 Gy
49%
Utrecht H
4 - 3 Gy
70%
Telstar I
1 - 3 V
69%
NEC H
2 - 3 V
64%
AZ H
2 - 1 Gy
67%
Heracles I
3 - 1 Gy
41%
Heerenveen H
3 - 1 Gy
67%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Nordsjælland I
0 - 0 D
60%
Viborg H
3 - 3 D
50%
AGF I
0 - 0 D
62%
Sønderjyske I
2 - 1 Gy
48%
AGF H
2 - 1 Gy
57%
Brøndby I
2 - 1 Gy
49%
Sønderjyske H
2 - 2 D
43%
Viborg I
1 - 1 D
55%
Nottm Forest H
1 - 2 V
76%
Nordsjælland H
0 - 1 V
55%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

PSV jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 78.6) összehasonlítva Midtjylland-val (SoS: 42.6). Ez azt jelenti, hogy PSV statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

PSV támadása más szinten van, átlagosan 2.9 gólt szerezve meccsenként, R. Pepi vezeti 7 góllal. Midtjylland csak 1.3-t ér el meccsenként.

Midtjylland védekezési előnyben van, 1.2-t kapva meccsenként PSV 1.6-jával szemben.

A hazai pálya előnye PSV-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

PSV erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.5 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Átfogó elemzésünk alapján PSV az egyértelmű favorit. Fölénye támadásban (100), védekezésben (60.0) és formában (90.0) nem hagy kétséget. Midtjylland-nak kivételes teljesítményre van szüksége.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

PSV

PSV

VS
Midtjylland

Midtjylland

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet